buzlusan ilaçlama makinası hakkinda yardım

Merhaba,

Daha önce de ilaçlama makinesi hakkında konu açıp görüş lerinizi sormuştum. Bugün buzlusan marka 1.000 lt sarı renk bir makineye baktık. Makinede ilacı koymak için aşağıda pompanın üst kısmında ayri bir küçük depo var. Çalışma genişliği 15 mt. Kanatlarin her biri için ayrı kontrol vanalari var. Ayrıca kanatların yüksekliğini piston yardımıyla ayarlayabiliyorsunuz. Pompasi italyan. Fiyat en son 5.500 tl civarında.

Sizce bu fiyata bu makine alınır mı, yoksa onereceginiz başka bir marka ve ya model var mı

Ynt: buzlusan ilaçlama makinası hakkinda yardım

Şuan fiyatlar ne civarlarda o tarz makinaların bilmiyorum. Ama Buzlusan ' ın sahibi arkadaşım. Fuarlarda görüşüyoruz. Kendileri çok ilgilidirler. Yurt dışı fuarlarınada sık sık giderek yenilikleri takip ediyorlar. Kendisiylide Agritechnica ' da tanışmıştık. Makinada sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum. Fiyat olarak emsal markaları bilmediğim için birşey diyemeyeceğim.

Ynt: buzlusan ilaçlama makinası hakkinda yardım

Fiyat kesinlikle uygun. Ben de güzel bi pülverizatör arayışındayım ama istediğim niteliklerde birşey bulamadım. Bulduklarım ise istediğim fiyat niteliklerinde değil :)

Bahsettiğiniz özelliklerdeki bir makina piyasada 6.5 liradan başlıyor. Marka bilinirliğine göre de artıyor.

Şu an sitede de üyemiz olan Ali Önal Bey var. Kendisi Önal Tarım ' ın sahiplerinden. Yeni ve kapsamlı makinalar tanıtıyor.

Kendisi ile iletişime geçip ondan fiyat alma şansınız var. Kıyaslamak her zaman iyidir.