Hattat 285S & 266G

Ynt: Hattat 285S & 266G

Uzeli var Bozogu var itmco var baskent var hars var hattat var tafe var mehmet simseker var. Baska bilen varmi ben agco yerine olsam hepsine kendi lisansimi verir mf adinda uretime sundururum hic degilse tuketicinin kaygisi olmaz.

Black.Boyss.37 link=topic=79705.msg947141#msg947141 date=1418910951' Alıntı:
Uzeli var Bozogu var itmco var baskent var hars var hattat var tafe var mehmet simseker var. Baska bilen varmi ben agco yerine olsam hepsine kendi lisansimi verir mf adinda uretime sundururum hic degilse tuketicinin kaygisi olmaz.

Şimdiki bu ürünler nasıl? Uzel firmasının ürettiği MF lerin yerini tutar mı?

Valla eski uzeli tutacagindan umidim yok bunlar 3075 gibi bi traktor yaparsa piyasada tutulur. Baska türlü pek olacagini zannetmem. Uzelin 200 serisini uretmek baslica hatadir zaten. Daha dogrusu bunlari uretmek kulli hata uretmiyorlar zaten montajlayip satiliyor iki üç c traktor ustasi da parca tedarik edildigi surece traktor uretir.

Black.Boyss.37 link=topic=79705.msg947145#msg947145 date=1418911515' Alıntı:
Valla eski uzeli tutacagindan umidim yok bunlar 3075 gibi bi traktor yaparsa piyasada tutulur. Baska türlü pek olacagini zannetmem. Uzelin 200 serisini uretmek baslica hatadir zaten. Daha dogrusu bunlari uretmek kulli hata uretmiyorlar zaten montajlayip satiliyor iki üç c traktor ustasi da parca tedarik edildigi surece traktor uretir.

Bana çok ısrar ettiler, elindeki traktörü bize ver biz sana sıfır bunlardan verelim diye kabul etmedim.

Hattat 285 4 silindir 82 beygir turbo intercooler orijinal Perkins motor yandan. Vites direksiyondan shuttle tek ve çift ceker orijinal kabinli ve kabinsiz olarak yilbasindan sonra bayilerdeki yerini alacak.Milletimize hayirli olsun.

EFSANELER GERİ DÖNDÜ HATTAT 285 S 82 BEYGİR TURBO İNTERCOOLER 4 SİLİNDİR ORJİNAL PERKİNS MOTOR YANDAN VİTES DİREKSİYONDAN SHUTTLE. TEK VE CİFT CEKER KABİNLİ VE KABİNSİZ SECENEKLERİ İLE HATTAT 266 G 3 SİLİNDİR 68 BEYGİR YAZMİS OLDUGUM ÖZELLİKLER BUNDADA GECERLİ OLMAK UZERE YILBASINDAN SONRA BAYİLERDEKİ YERİNİ ALACAK.