TÜMOSAN YINE BOLUNDÜ

Ynt: TÜMOSAN YINE BOLUNDÜ

emrekaptan59 link=topic=79778.msg945301#msg945301 date=1418339160' Alıntı:
Bundan sonra Tümosanın yazılısını degıstırmek gerek TDK yı bılgılendırerek.
TÜM-OSAN :D
Bilader TÜM-OSAN olmaz baksana tüm kalamıyo ki makine yarımla kafayı bozmuş mitoz bölünmeyle çoğalıyo resmen :)
Şaka bi yana gerçekten son bi kaç gündür 10 ' a yakın bölünme haberi gördük neden böyle oluyo kim bunun sorumlusu çiftçinin dişinden tırnağından arttırıp alın teriyle yıllarca çile çekerek aldığı rahata eedim düşüncesine kavuştuğu anda bu yıkıma yaşamasının nedeni kim veya kimler !!!

Tumosan bu imajini nasil duzeltecek bakalim..
Once sanzuman simdide bu bolunme hatalari..

Bi sorun oldugu asikar, umarim firma yetkilileride bunlari gorup ona gore uretime yon veriyolardir...

ARKADAŞLAR ben Fiat traktör kullanıyorum. Ortadan bölünme konusunda traktörün markasından önce, traktörü sürekli kullanan mal sahibine söz söylememiz lazım. Çünkü traktörü her türlü ağır işte kullanıyoruz, ama iş bitimi yağ kaçıran yeri var mı, altında üstünde gevşeyen somun vida var mı bakmıyoruz. Tüm traktörlerde sistem aynı, traktör 3 parçadan oluşur. ön düzen , motor blok ve defransiyel... yani 12 adet somun sayesinde , daü tepe gidiyoruz.... Sen bu somunları kontrol etmezsen bölünürsün arkadaş.