TELEFON SEÇİMİ

Hangi akıllı telefon?

• Kullanılan toplam oy
    143

Merhaba abilerim. faturaya ek telefon almaya karar verdim. önümde iki seçenek var.
SAMSUNG GALAXY S4 MİNİ
LG G3 BEAT(MİNİ)
bu iki telefon arasından tercih yapmayı düşünüyorum.
samsungun rami biraz daha yüksek.
lg ' ninde büyük ekranı ve özellikleri çok hoşuma gitti.
hangisini tavsiye edersiniz ve nedenlerini söylerseniz sevinirim.

Ynt: TELEFON SEÇİMİ

Bu iki modeli bilmem de ben Discovery kullanıyorum çok memnunum şimdi Elite , Discovery II ve Discovery Mini çıktı bunlara da bakmanı tavsiye ederim Discovery II benim çok hoşuma gitti güzel telefon ;)

POYRAZLI TALHA link=topic=79839.msg946319#msg946319 date=1418665756' Alıntı:
Bu iki modeli bilmem de ben Discovery kullanıyorum çok memnunum şimdi Elite , Discovery II ve Discovery Mini çıktı bunlara da bakmanı tavsiye ederim Discovery II benim çok hoşuma gitti güzel telefon ;)
Discovery 2ye baktım benimde hoşuma gitti ama almayı düşünmüyorum.bugun bayiye gittim fatura yatırmak için görevliye s4miniyi sordum lgyide gösterdi inceledim hoşumada gitti en azından ekranı daha büyük.

Aygün ATALIK link=topic=79839.msg946320#msg946320 date=1418665932' Alıntı:
Discovery 2ye baktım benimde hoşuma gitti ama almayı düşünmüyorum.bugun bayiye gittim fatura yatırmak için görevliye s4miniyi sordum lgyide gösterdi inceledim hoşumada gitti en azından ekranı daha büyük.

S4 mini de güzel de daha kaba duruyor. GM nin en azından tipi de güzel

s 4 mini tavsiye ederim son derece hızlı ramı 1.5 diğerlerinin 1 küçük telefonların en iyisi bu büyük telefon alacaksan lg g2 çok iyi....veya 750 tl fiyatı 50 tl world puanla 700 e gelir s3 neo

gocabolulu link=topic=79839.msg946326#msg946326 date=1418666114' Alıntı:
s 4 mini tavsiye ederim son derece hızlı ramı 1.5 diğerlerinin 1 küçük telefonların en iyisi bu büyük telefon alacaksan lg g2 çok iyi....veya 750 tl fiyatı 50 tl world puanla 700 e gelir s3 neo
s4mininin hızlı olduğundan şüphem yok ama bende birsürü uygulama yükleyip çalıştıran birisi değilim.çoğu zaman internette ve arada oyunlarda geçicek zamanım.

Aygün ATALIK link=topic=79839.msg946317#msg946317 date=1418665597' Alıntı:
Merhaba abilerim. faturaya ek telefon almaya karar verdim. önümde iki seçenek var.
SAMSUNG GALAXY S4 MİNİ
LG G3 BEAT(MİNİ)
bu iki telefon arasından tercih yapmayı düşünüyorum.
samsungun rami biraz daha yüksek.
lg ' ninde büyük ekranı ve özellikleri çok hoşuma gitti.
hangisini tavsiye edersiniz ve nedenlerini söylerseniz sevinirim.
Bir gsm operatörünün bayisinde çalışan arkadaşım kredi kartı varsa bu yola girilmemesini tavsiye etmişti.
Bütçeyi bilemiyorum ama bende galaxy s duos 7652 var ( s3 mini alacaktım sırf 100 tl ucuz diye bunu almıştım )
Hanım note 3 kullanıyor.
Benim telefonumu boş verde note bildiğin uçak!

lg de samsungda bence almayın paranıza yazık:S Butcenız varsa Apple tercıh etmenızı onerırım. Andorıd telefonların yuzde 90nı bellı bır zaman sonra donma sorunları yavaslama gıbı problemlerle kendı ıpını cekıyor.

emrekaptan59 link=topic=79839.msg946349#msg946349 date=1418667822' Alıntı:
lg de samsungda bence almayın paranıza yazık:S Butcenız varsa Apple tercıh etmenızı onerırım. Andorıd telefonların yuzde 90nı bellı bır zaman sonra donma sorunları yavaslama gıbı problemlerle kendı ıpını cekıyor.
Aradığınız özellik sadece temel telefon özellikleri ( başka bir şey yapamazsınız demiyorum ) ve önemsiyorsanız karizma ise ( bazı kişiler melodisi ve bşr ısırık alınmış amblem olsun 5 fazla olsun diyor )
Benim önceliğim hız+büyük ekran.

karızmasını bılmem malla mulkle karızma yapma ıhtıyacı hıc duymadım. Ama etrafımda bır suru dıscovery alıp cope atan gordum. Cok s4 işkencesı ceken gordum. Ve bunlar olurken bende hep aynı apple vardı. hıc te sıkıntım olmadı.

ha buyuk ekran dersenız. ben cebımde plazma tv gezdırmeyı sevmedıgım ıcın tercıh etmedım.