CASE IH TEŞEKKÜRLER . . .

gecen sene aldığımız traktör için bizi aradılar. Ankaradan geleceklerini ve bizimle görüşmek istediklerini söylediler. daha sonra bizim hangarda bulustuk onlarla ve cok sasırdım yetkili servis ve beraberinde türk traktör firmasından case ıh bölümünde görevli 10 mühendis arkadas bu bulusmadaydı. Bize traktör hakkında sorular sordular memnuniyetimizi şikayetlerimizi sordulaR. . . traktörde ne gibi değişiklikler olmasını istedimizi sordular . . . gercekten bu hos ve sıcak sohbet beni cok memnun etti. daha sonra öğrendim ki bütün case ıh kullanan çiftçi arkadaslarımızı gezmişler . . . bu ziyaret için tekrar tekrar tesekkur ediyorum . . . adamlar ürettikleri malın arkasındalar . . .

Ynt: CASE IH TEŞEKKÜRLER . . .

zaten türk traktörün piyasada lider olmasının sebebi bu en ufak problemde bile ilgileniyorlar.bizim klima kayışı kasnağı ses yapıyordu değişmesi için kaç kere servise gittim bizi 2 ay oyaladı en sonunda müşteri hizmetlerini aradım durumu ilettim ertesi gün gelip değiştirip gittiler.

traktör şayet getirirlerse onlara tek sorum bu traktörü 27 eylüleden bu yana neden getirmedikleri.adamlar 20 günde italyadan laverda biçerdöver getirtiyorlar bizim.JX75C HALA YOK.BUNU ONLARA ÇOK GÜZEL UYGUN BİR DİLLE SORACAĞIM...

sanırım case eskişehir bayi olcaylar ben pek fazla tanımam ama bizim bilecikede onlar bakıyo biraz pazarlık yaptık traktor konusunda adamlar müşteriye gercekten çok iyi davranıyolar yapabilecekleri her kolaylığı yapmaya çalışıyolar

şadan aysul link=topic=79871.msg947097#msg947097 date=1418901853' Alıntı:
kadam ergün abi bizi bir sene bekletir benim sol taraf gider ;D olcaylardan sıkıntı yok evren abi çok iyi her türlü yardım ediyor bizim serviş ağır :)
Servise babam gibi davranacaksın kadam :) sen dedıgımı uygula onlar ıletısıme gecer senınle

şadan aysul link=topic=79871.msg947097#msg947097 date=1418901853' Alıntı:
kadam ergün abi bizi bir sene bekletir benim sol taraf gider ;D olcaylardan sıkıntı yok evren abi çok iyi her türlü yardım ediyor bizim serviş ağır :)
Sizin iş köroğluna kaldıysa zor mf servisiyken bizim orta kolu ha bugün ha yarın derken garanti bitti kolda elimizde kaldı [emoji1]

aynen kadam benim babada direk öyle dedi ayıp omasın dedik bekledik daha çok beklicez galiba direk fabrika en iyisi :) Rıdvan 10 sene önce mf servisi idi o zamanda çok çektirmişti ergün abi şimdide case gele çektiriyor inş arıza fln olmaz ???

şadan aysul link=topic=79871.msg947128#msg947128 date=1418907875' Alıntı:
aynen kadam benim babada direk öyle dedi ayıp omasın dedik bekledik daha çok beklicez galiba direk fabrika en iyisi :) Rıdvan 10 sene önce mf servisi idi o zamanda çok çektirmişti ergün abi şimdide case gele çektiriyor inş arıza fln olmaz ???
10 sene öncesine kadar epey adam olmuş eskiden havasından yanına varılmazdı şimdi pek eski havası kalmamış.

şadan aysul link=topic=79871.msg947128#msg947128 date=1418907875' Alıntı:
kadam sen dedıgım yolu ızle her turlu ılgılenır getırırler ıstedıgını...

aslan26 link=topic=79871.msg947130#msg947130 date=1418908612' Alıntı:
10 sene öncesine kadar epey adam olmuş eskiden havasından yanına varılmazdı şimdi pek eski havası kalmamış.
10 yıl öncesini bilmemde suan herturlu yanına varılır :D

coyote26 link=topic=79871.msg947131#msg947131 date=1418908797' Alıntı:
kadam sen dedıgım yolu ızle her turlu ılgılenır getırırler ıstedıgını...
10 yıl öncesini bilmemde suan herturlu yanına varılır :D
Sadan abi sen müşteri hizmetleri ile irtibata geç servis ancak öyle getirir.Şimdi yanına varılmaz ise şikayet edip servisligi elinden alınır eskiden usta yoktu mecbur servisi oydu ama şimdi bir bıraksa bir sürü taliplisi çıkar o nedenle tatlı dil güleryüz [emoji1]

bize hep iyi davranıyor aramız iyi yalnız ustalık eh işte ;) telefon açıp sordular fabrikadan muhtarı aramışlar oda memnunuz demiş motor iyi lafımız yok fabrikada servislelerde bak adamlar 50 saat bakımı 75 de geliyor 45 saat arıyoz birde deftere 50 yazıp fabrikaya posta sonra artı servise ne gerek var yağ değiştirip fitre takıyor motor zaten klasik fiat hersey aynı ;D şimdi ikici servisi açacaklar olcaylar

şadan aysul link=topic=79871.msg947140#msg947140 date=1418910790' Alıntı:
bize hep iyi davranıyor aramız iyi yalnız ustalık eh işte ;) telefon açıp sordular fabrikadan muhtarı aramışlar oda memnunuz demiş motor iyi lafımız yok fabrikada servislelerde bak adamlar 50 saat bakımı 75 de geliyor 45 saat arıyoz birde deftere 50 yazıp fabrikaya posta sonra artı servise ne gerek var yağ değiştirip fitre takıyor motor zaten klasik fiat hersey aynı ;D şimdi ikici servisi açacaklar olcaylar
olcaylar özkalkımız :)