AZİM TARIM ALETLERİ STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2014...!!!

AZİM TARIM ALETLERİ STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2014...!!!

06-09/08/2014

Çorlu / Tekirdağ

Arkadaşlar bildiğiniz üzere geçtiğimiz yaz Çorlu Tarım Fuarı 2014 düzenlenmişti. Fuara iki gün katılmıştım. Birinci günü köyden abiler ile katılmıştım. Diğer günde sitemizden üye arkadaşlarla beraber gezmiştik. Zaten o fotoğrafları daha önce paylaşmıştım. Şimdi ise fuarda sergilenen ürünlerden detaylı fotoğrafları paylaşacağım. Birçok fotoğraf olduğu için anca paylaşma fırsatım oldu. Bu fotoğraflarda da Azim Tarım Aletleri Standını göreceksiniz....;)

alipasalierkan..........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: AZİM TARIM ALETLERİ STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2014...!!!

umutmalkoc link=topic=79934.msg947516#msg947516 date=1418984018' Alıntı:
Eline sağlık Erkan.Merdaneler değişmiş sanırım.ermak ile aynı olmuş.ne gibi özelliği var bu şekilde kesekleri daha iyimi kırıyor acaba
paylaşım için teşekkürler.Aynen bende merak ettim galiba sadece kezek için toprak sıkıştırmaz bu :D

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

Hermiyas link=topic=79934.msg947512#msg947512 date=1418982678' Alıntı:
Erkan teşekkürler, Azim Römork yapmaya da başlamış ya da yapıyordu yeni fark ettim...

Bu sene başladılar üretime bildiğim kadarıyla...

umutmalkoc link=topic=79934.msg947516#msg947516 date=1418984018' Alıntı:
Eline sağlık Erkan.Merdaneler değişmiş sanırım.ermak ile aynı olmuş.ne gibi özelliği var bu şekilde kesekleri daha iyimi kırıyor acaba

Kesekleri daha iyi kırsın diye ağır merdane seçeneğide eklemişler. Aslında birçok seçenek var. Hepsinden birer tane getirmişlerdi. Bu mikserlerin tarzında kesek kırmaya uygun, yaşlıktada sarma yapmasın diye sıyırıcıları var.

ranger link=topic=79934.msg947560#msg947560 date=1418990573' Alıntı:
Azimin çizel güzelmiş fakat yandaki siyah levha ne işe yarıyor onu anlamadım.

Pinokyo tipi patlatmalar büyük kesek çıkarıyor. Traktör genişliği kadar yer götürdüğü için mecburen traktör keseklerin üstünden geçiyor. Bundan dolayı çekiş ve performans düşüyor. Bu levha keseklerin izin dışına taşmasını engelliyor. Traktörün tekerleğine denk gelmiyor çıkan kesekler. İlk üretildiğinde yoktu ve çok problem oluyordu. Sonra tüm firmalar koymaya başladı.

Ellerine sağlık abi güzel paylaşım .. Size daha önce terra disc hakkında bsey sormustum ,POTTINGER marka terra disc in benzer yapımlarıda var aralarında sanırsam..?

emrekaptan59 link=topic=79934.msg948581#msg948581 date=1419215171' Alıntı:
aycicegi saplarını kıymak ıcın kullanılır. ciguli diyorlar burda
Ona yakacağim mazota goble yada disktiller cekerim daha iyi gibi geliyor bana ama kullanmadan bilemezsin belkide cok ise yariyordur