MERT TARIM ALETLERİ STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2014...!!!

MERT TARIM ALETLERİ STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2014...!!!

06-09/08/2014

Çorlu / Tekirdağ

Arkadaşlar bildiğiniz üzere geçtiğimiz yaz Çorlu Tarım Fuarı 2014 düzenlenmişti. Fuara iki gün katılmıştım. Birinci günü köyden abiler ile katılmıştım. Diğer günde sitemizden üye arkadaşlarla beraber gezmiştik. Zaten o fotoğrafları daha önce paylaşmıştım. Şimdi ise fuarda sergilenen ürünlerden detaylı fotoğrafları paylaşacağım. Birçok fotoğraf olduğu için anca paylaşma fırsatım oldu. Bu fotoğraflarda da MERT Tarım Aletleri Standını göreceksiniz....;)

alipasalierkan..........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: MERT TARIM ALETLERİ STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2014...!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

CropMasteR link=topic=79952.msg947751#msg947751 date=1419013856' Alıntı:
Aniz kultivatorundeki hidrolik reset cok guzel.

Anız kültüvatörü gerçekten çok güzel tasarlanmış. Ayaklar Lemken ile aynı. Tasarımda benzer. Hidrolik piston sistemide var. O günü standta baya vakit geçirdik. Meraklı bir firma. Daha yeniler bu tarz ekipmanlarda. Ama ileride daha da iyi olacaktır diye düşünüyorum. Şuana kadar bu tarz bir anız kültüvatörü yapan yerli firma olmadığına göre. Gayet iyi bir başlangıç yapmışlar...

umutmalkoc link=topic=79952.msg947758#msg947758 date=1419016178' Alıntı:
bu sene mert tarım disk tillerini kullanma fırsatım oldu gayet güzel ve sağlam bir makina yapmışlar ama fiyatı bana yüksek geldi

Disk tillerın fiyatlarını sormadık o zaman Umut abi. Ama daha geliştirilebilir diye düşünüyorum.