kuş serisi yeniden üretime başlasaydı.hangi modelini alırdınız ?

kuş serisi yeniden üretime başlasaydı.hangi modelini alırdınız ?

• Kullanılan toplam oy
    194
Ynt: kuş serisi yeniden üretime başlasaydı.hangi modelini alırdınız ?

Kuş serisi genel olarak sıkıntılı arabalardır. Sanzumanı dıfransıyelı kronık problemli. kaporta aksamında genetık curuyen bolgelere sahıptır. konfordan ve yakıt tasarrufundan uzak sanayıcı dostu vasıtalardır. :D Türk oto sanayisi gelişsin diye mi üretildi acaba?

olurmu yorumlarınıza katılmıyorum kaporta çürüme defransiyel ötme güneş yanığı gibi sorunları olabilir 93ve 2000 model doğanlar piyasadaki arabalara toz attırır bir çiftçi olarak araziye en uygun araç yeni çıkan arabaları tarlada kullan iki günde dökülür parçası hem ucuz ustası heryerde 10 sene kullandık

O Seri uretilse fiyatina degmez. Ama Dogan SLX 1.6 ie 98 kasa tek gecilir. Tek duzgun uretilen seri o. Ama yenilik bakimindan fakir. Bide o kasanin devami hangisi olur derseniz linea derim. Oda yenilikci sahin :D tek farki onden cekis :D bide opsiyonel hava yastigi :D

lov broadway i bu teneke ile bir tutmayın. Arka difransiyeli ve şaft düzeneğini çıkarınca araba kalıyor 800 kilo. 1.6 motor ve 800 kilo iskelet nediyim bilemedim. 1.4 broadway ondan ağırdır. 1.6 fairwayin dikiz aynasında en baba şahin kaybolur. 98 miş 2000 miş vırs gelir tırıs gider. Araba orta iskeletten çürümeye meyilli birkere yandan gelen ilk darbede ekmek gibi ayrılır.

Tofaş araba alacak olsam siena, palio serisinden bu tarafa arabalarına bakarım. 7-8 yıl kadar palio sahibi oldum. çok ta memnun kaldım. palio nun da1.4 değil 1.2 si veya multijet ti tercih ederim.

Yaw,o kadarda abartmayin brodvayla kiyaslanacak arabami hic brodvay in yanindan yolda kamyon gecse besik gibi sallaniyo dogan ole degil 1050 kilo megane lerle ayni konfordada oyle izellikle o yillarin en donanimli en konforlu arabasiydi motor olarakta en saglam arabadir suan bendede dogan slx var joyde 5 tane var 1 i essek niyetine biniyo 10 yildir arabayi coluk cocuk kullanmayan yok htarla falan heryere giriyo tas gibi araba km side 350 bini rahat devirdi daha saat gibi calisiyo diger markalar noluyo 200 bini gordumu rektefede istiyo hem ozellikle rampada cok iyiler onunde 2014 arabalar gidemez kullanmayan bilmez brodvayla neyle kiyaslanmayacak kadar iyidir bos muhhabbete gerek yok

Bence bunun için tartışma ortamı yaratmaya gerek yok ama bende görüşlerimi belirteyim.
İlk olarak tofaşlar renoların brofway, flash, fairway gibi arabalarından oturaklıdır ama meganla mukayese bile edilemez.
Doğan 2.0 arabaları geçer diyen arkadaş kusura bakma ama yeni nesil çoğu 1.4 arabayla bile baş edemez.
Şu an alınır mı derseniz sıfır çıksa fiyatından ve sıfır olduğundan alıcı bulur ama ikinci elde bence para verilmez. Karton gibi kaportası var can güvenliği sıfır olan bi araç. Tabi bunlar benim görüşüm yanlışım varsa affola.

Allah korusunda kaza ölümlü olabilir illaki ama ölümlü kazaların istatiği olsa başı tofaş çekerdi. Kazalarda bir kaç parçaya bölünüyor. Tekerlekli Teneke resmen.

Mustafa 66 link=topic=79982.msg947983#msg947983 date=1419067000' Alıntı:
Gel geceyim de gor rampada kesilme,olmaz opelin yanindan gecerken bana bakislarina bitiyom egerki dediginiz markalar o kadar iyi olsaydi turkiye drang sampiyonu bi tofas degilde opel reno falan olurdu youtube den girip 06 mju 06 nin videolarini izleyebilirsiniz tofas bu tuplu ve ofkeli :D
Dedigim gibi cevay yazmaya degmeyecek seyler. Tahminimce 1X yaslarda kani hizli akan gencsin. Nh konularindanda takip ettigim kadariyla Asiri derecede fanatiklik ozelligin var. Tipik davranislar. Benim malim en iyisidir dusuncesi...
Dediginiz arac hakkinda ufak bi arastirma yapacak kabiliyetiniz olsaydi aracin motor, sanzman aksaminin gelistirildigini goreceksiniz. Daha fazla cevap yazmicam fanatik insanlarla tartismayi hos bulmuyorum; ' Kendime. Saygisizlik '

7 Senedir filan 89 model 1700 motor reno flaş kullanıyorum. 40 Tane doğan verseler vermem flaşı :D :D Bizim memleket kış memleketi bir ay asfalt görmeden buzun üstünde yürüyoruz kuşlarla adım atamaz anca uçarsın:D :D ve ben flaşın ön tamponla önündeki karı kürüyerek gittiğini biliyorum :)

Arkadaşlar herkesin bilgisi birbirinden farklı fazla eksik olabilir lütfen terbiye adabından uzaklaşmayalım basit bir sorudan, büyük bir soruna terfi etmeyelim....

Bahsi geçen araçları Trafik parkında ve Yeddi Emin parkında görmeye başladık, modifiye adı altında yerden 3-5 santim yükseklikte sıfır süspansiyon ile hava atmalarına anlam veremiyorum. Ayrıca bir çok faili mechul cinayetlerde tofaşcıların adının geçmesi ayrı bir tezat, deposunda 10 TL lik gaz, yolda ona buna hava atma gayreti. Nasıl bir psikoloji? oda bilinmez.
Bu sıralar orjinalliğe dönme gayretindeler, trafik gördüğünü bağladığı için.
Forumda MF taklidi; M Şimşeker, Hars, Hattat 200 v.b. serisine hangi gözle bakılıyorsa, bunların sıfırı üretilse aynı gözle bakılır.