Tarım Makinelerin Bu Şekilde Tanıtılmasını İstiyor musunuz?

Ynt: Tarım Makinelerin Bu Şekilde Tanıtılmasını İstiyor musunuz?

Evet -de kimse oradaki bayanlar için gidip tarım aleti almaz herhalde :D O değil de yerli tarım aletlerimizin daha yaratıcı ve modern reklamlara ihtiyacı var.

Gecen sene diyarbakır tarım fuarında kubota standında iki manken vqrdı diye baya müşteri kaybetti ve ve miletin itrazı doğrultusunda mankenler diğer günler gelmedi :) konuyla bi alaksı yok ama paylaşmak istedim :)

Benim demek istediğim şuydu arkadaşlar, adamlar altı üstü tarım makinesi tanıtıyorlar ama sanki moda gösterisi gibi sanatsal anlam yüklemişler önemli olan da şu yaptıkları işe, ürettikleri ürüne, müşterilerine werdikleri önemi gösteriyorlar bu tarz tanıtımlar ile....

Hermiyas link=topic=79993.msg948607#msg948607 date=1419234614' Alıntı:
Benim demek istediğim şuydu arkadaşlar, adamlar altı üstü tarım makinesi tanıtıyorlar ama sanki moda gösterisi gibi sanatsal anlam yüklemişler önemli olan da şu yaptıkları işe, ürettikleri ürüne, müşterilerine werdikleri önemi gösteriyorlar bu tarz tanıtımlar ile....
bu konuda haklısın tabi adamların reklamları bile kalite bu acıdan bakarsan öyle bizde en fazla iki broşür :) yapacak bişey yok :)