ARKADASLAR CASE JX65C ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM....

Ynt: ARKADASLAR CASE JX65C ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM....

Hiç kullanmadı ama forumda baya kullanıcı var yakıtlarından memnunlardi.Niyetiniz ciddiyse isabetli bir secim olur bir tek parca sorunu olur mu bilmem bayi ile konuşup bilgi alın.Erkunt e+ modelleri de güzel onlara da bir bakin derim.

adnan yıldırım link=topic=80048.msg948734#msg948734 date=1419273300' Alıntı:
DÖNÜMDE NE YAKAR Bİ BİLGİNİZ VARMI
senın topragına baglı abı ankarada 1 lıtre yakar erzurumda 3 edırnede 5 mısal. ama genel olarak kullanan arkadaslar bılgı verır.

Benım gorusum jxc serisinin kullanıslı oldugu yonunde. Avrupa sonucta

Biraz daha uzun olsaymış tam ayar olacakmış ama yinede benim hoşuma gidiyor.65-56 ya kafa tutabilir ve hatta daha iyi olduğu kanaatindeyim.Ben kullanmadım ama balyacı bir arkadaşımda var ve yakıtından gücünden memnun olduğunu söyledi.kabinli klimalı bir motordan bahsediyorsak piyasa da tek sayılır ama tenteli olacaksa 65-56 ve erkunt e serileri de aşağı kalmaz bence.

şayet engebeli degilse 55 tek çekeri öneririm bizim burada kullancıları var çok kullanışlı 60 dönüme çift çeker alma parana yazık sonuçta yatırım için almıyorsun 2 eli çok iyi degil

case 65c kullanıyorumm performans super dıyebılırım yakıtta cok ıyıı az yakıyor gercektennn hıc 55 lıgıne bakma sımdıkı butun ekıpman 70 beygır traktorlere gore uretılıyorr sana 65 lık ıdeal olurr yada 75 lık arazım az benım dıyerek 55 lıgı dusunme bır patlatma takarsın yada bır capa makınesı motorum omrunden yer cekmez demıyorum ıslerıde belkı ılerıde buyutebılırsınn de kuru tarım ıle mı ugrasıyorsunuzz

al kardeşim al traktörün büyük olması işleri kolaylastırır bu günün tarımsal faliyetlerinde bir saat bir saattir hem arkadasın dedigi gbi yarın öbür gün durum iyi olur alırsın bi 50 dekar daha işler büyür traktör küçük kalır =) ayakkabının bile bi numara büyügünü alan bi sene daha giyersin diyen babaların çocuklarıyız sonucta =)

daha 10 dakika önce garaja park ettim eve geldim arabam da var ama jx75c gezmeyi daha çok seviyorum -11 derece bura sivas dayım çalıştıkdan 2 dakika sonra kalorifer ısıtmaya başlıyo ses yok yakıt az geziyorum öle bizim bi arkadaşta 65-56 var jxc serisiyle kıyaslama bile yapılamaz bence piyasanın en iyi makinalarından birisi

• Beğen
Tepkiler: traktörcü

aaysberkk link=topic=80048.msg948756#msg948756 date=1419275895' Alıntı:
case 65c kullanıyorumm performans super dıyebılırım yakıtta cok ıyıı az yakıyor gercektennn hıc 55 lıgıne bakma sımdıkı butun ekıpman 70 beygır traktorlere gore uretılıyorr sana 65 lık ıdeal olurr yada 75 lık arazım az benım dıyerek 55 lıgı dusunme bır patlatma takarsın yada bır capa makınesı motorum omrunden yer cekmez demıyorum ıslerıde belkı ılerıde buyutebılırsınn de kuru tarım ıle mı ugrasıyorsunuzz
evet kardes kuru tarım yapıyoruz. bnde 65 lik daha uygun olacak diye düşünüyorum çünkü her geçen gün yeni ekipmanlar çıkıyor. ben bi defa alıp uzun yıllar kullanmak istiyorum. paket ve silaj işinde falan da kullanabilirim. bayi 55 liği 62 bine bırakacak oldu sürüngenli ve kabinsiz tente olanı.

aaysberkk link=topic=80048.msg948756#msg948756 date=1419275895' Alıntı:
bnde aynı düşünüyorum. bi defa alacam uzun yıllar kullanmayı istiyorum nasip olursa. siz ne kadara aldınız.

ıslerıde buyutme ıhtımalın var gıbı gorunuyor sana tavsıyem 75 liginı al derımm yakıt dahada dusecektırr ben ıkıncı el aldım 720 saat te yola ve tarlaya gırmemıs sadece buyuk bır ahırda yem karma makınesı calıstırmıs sadecee cok temızdı 43 bıne aldım sahıbı baya bı skısmıstıı nasıbımıze temız ve hesaplı denk geldıııı

Bede var kepçeli aldım çok memnunum şimdi şöyle anlatayım arkadaşım sana 55 liği güzel ama torku az olduğu için performansı biraz düşük ama yakıtıda tabi 65 lik tork gayet güzel ve yakıtıda 75 lik tork yüksek tabi yakıtta ve üç seri içinde en kullanışlı 65 lik tir emin ol alırsan pişman olmazsın derim çünkü bu üçtrak törün tek farkı torktur sitesinde de inceleye bilirsin.

kurubeyin link=topic=80048.msg991720#msg991720 date=1428604006' Alıntı:
Arkadaşlar sizdeki c serileri yakit nasil
65 c nın yakıtından memnunum 4 9 alpler donumde 1,4 1,5 yaktı en sert zamanda mozot 3,84 iken kılometrede 72 kurus yaktı hesaplamalarım bunlar