Newholland TT65 4WD Ön Yükleyici Kepçe Arıyorum (yardımlarınızı bekliyorum)

01.02.2010
5,124
1,139
Aksaray

Arkadaşlar özellikle hayvancılıkta (gübre doldurma sıyırma,silaj balye yüklemede vb.) kullanmak için tt65 e ön yükleyici almayı düşünüyorum biraz piyasa araştırması yaptım Alparslan tarım platin serisi tt ye olmaz Gold serisi diyor ondada açılır ağız yok fiyatına 14 bin artı kdv istiyorlar,Özkan Makine C 2500 modeline burada montaj 18800 tl istiyor birde Hidrolidere sordum onlarda 17500 tl montaj dahil fiyat istiyorlar.
Bu fiyatlar çok yüksek bence daha uygun fiyata önereceğiniz bir ön yükleyici modeli markası varmı acaba? yardımlarınızı bekliyorum.

OhHC8r.jpg

Ynt: Newholland TT65 4WD Ön Yükleyici Kepçe Arıyorum (yardımlarınızı bekliyorum)

Bizim eskişehir sanayisinde yapan bir usta var.Geçen sen ls 60 tavuk çiftliği temizliğinde kullanilmak için yapmıştı bir tane hem takmatik hem açılır kovalı kepçe yapıyor illa marka düşünmuyorsaniz böyle sanayi ustalarınada bakabilirsiniz.

Ynt: Newholland TT65 4WD Ön Yükleyici Kepçe Arıyorum (yardımlarınızı bekliyorum)

hacimmet ben td65d ve case 80 e yaptırdım hidrosar marka ama kolay sok tak değil 9 ar bine yaptırdım + bide nakliye ikisinin bana maliyeti 19 bin tl oldu birisinde kepçe birisinde tutucu var ama tavsiyem kolay sok takılır olanlardan yaptır varsın 1 2 fazla olsun kolay sok tak olanı hidrolider 12 13 bin tl civarına bizde yaparız diye bi ara soylemişti bana bi onları araştır derim.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler Nail abi Kuzeytek markasının modelleri çok ufak benim arka kepçe ondan büyük görünüyor kaldırma yüksekliği çok kısa :(
Bahsettiğim modellerde dengeleme sistemi darbe azaltıcı sistem çok fonksiyonlu joystik ve açılır kapanır ağız mevcut tabiki pratik tak sök sistemli Alparslan tarım el değmeden sökülür takılır dedi,temiz 2. el kepçede olabilir araştırıyorum bakalım.

hacimmet link=topic=80084.msg949185#msg949185 date=1419424398' Alıntı:
Arkadaşlar özellikle hayvancılıkta (gübre doldurma sıyırma,silaj balye yüklemede vb.) kullanmak için tt65 e ön yükleyici almayı düşünüyorum biraz piyasa araştırması yaptım Alparslan tarım platin serisi tt ye olmaz Gold serisi diyor ondada açılır ağız yok fiyatına 14 bin artı kdv istiyorlar,Özkan Makine C 2500 modeline burada montaj 18800 tl istiyor birde Hidrolidere sordum onlarda 17500 tl montaj dahil fiyat istiyorlar.
Bu fiyatlar çok yüksek bence daha uygun fiyata önereceğiniz bir ön yükleyici modeli markası varmı acaba? yardımlarınızı bekliyorum.

OhHC8r.jpg
Hacı buna bi bak bakalım :)
https://www.facebook.com/onur.celik.503092/media_set?set=a.727183084056440.1073741828.100002942648979&type=1

unutmadan ekliyim.. kurtağzı/açılır kapanır kova olmasa bile ön kovayla çok rahat gübre sıyrılıyo.. çünkü tabanı yere sıfır yapışıyo.. masrafa hiç gerek yok.. yaptık/denedik..

ama öne fazladan hidrolik hat çektirin.. tomruk kapma/rulo silaj tutma vs için şart..

Hacım bağsan hidrolikte bir tane çıkma traktör kepçesi vardı markasını bilmiyorum ama kepçe güzel görünüyor bir sor derim