240 a bütün çamurluk

Arkadaşlar merhaba, 2013 model 240 yarım çamurluk traktörüme bütün çamurlu taktırmak istiyorum. Konu hakkında düşüncesi ve bütün çamurluk fiyatı konusunda bilgisi olanların olumlu olumsuz yorumlarını istirham ediyorum...

Ynt: 240 a bütün çamurluk

Daha önce ben çevirmiştim eskiden. Konya ' da çok sayıda imalatçı var, aynı zamanda parçacılar sipariş verdiğinde 1-2 gün içinde geliyor.

Fakat yarım çamurluklar doğrudan bağlanırken tam çamurlukların demir ayakları olması gerek. Ayrıca onlarıda alacaksın. Sana tavsiyem almadan önce traktör galerilerini bir araştır. İnternet üzerinden de araştır en uygun fiyatı olanı alırsın.

Ynt: 240 a bütün çamurluk

Camurlugu parcacilardan siparisle temin edersin ama taktirmadan kaynakciya camurluklarin ic kesmine direk koydur..200 serilerinin camurluklari 100 serisine gore biraz zayif heleki senin alacan fason sanayi uretimi olacak 100 serilerinw bak incele camurluklari oyle yaptir egilme titreme gibi olaylar yasamazsin.

http://www.traktoryedekparcam.com/240-265-285-Arka-Sol-Camurluk,PR-2.html 360 tl adet fiyatı