TD75B(bağcık) Cold Start...

Ynt: TD75B(bağcık) Cold Start...

paylaşım için teşekürler ben geçen sabah 7 de çalıştırdım önce arabada hava durumuna baktım -8 di traktorun tepesinde 1 parmak buz vardı marşa bi bastım trak diye çalıştı sen ısıta ısıta moturu yakcan la ben daha hiç kullanmadım ısıtmayı ama tlefon harika çekim yapıyo 720p yoksa 1080p mi..?

Kubilay ' ım benim yaa. Bulabildiği en soğuk -1. Yazık adama. Tabi Antalya ' nın da kendine has zorlukları var..

Yusuf Abi -30 ' lardan bahsetsene biraz Kubilay ' a. Cold Srart yaparken moda girelim :D

İbrahim sene de 'vuu vuuuuu' diye tipi efekti yap :D

İbrahim abi gariptir soğuk havalarda çalışmıyor anlam veremediğim bi durum hatta 2-3 gün calistirmiyim mars 2.marsta falan alıyor servise söyledik 1aydir gelip bakacak 😡
1080p geliyor mı bilmiyorum abi ama youtube ile kaydetmis

Eyvallah hemso😊

Eyvallah ömer g3 beklediğimden çok iyi [emoji4]
Bi arada ilk mays ya çalışmasına şaşırdım ağzımdan öyle bi tepki çıkmış [emoji3]

Eyvallah yusuf abi 😊

Ah yılmaz abi ah turkiyenin en zor iklimi burası bildiğin gibi degil 😆😆 elimizde olanla yetineceğiz abi şimdilik en soğuk -1 😆

kubilay07 link=topic=80143.msg950132#msg950132 date=1419677707' Alıntı:
İbrahim abi gariptir soğuk havalarda çalışmıyor anlam veremediğim bi durum hatta 2-3 gün calistirmiyim mars 2.marsta falan alıyor servise söyledik 1aydir gelip bakacak 😡
Değiştir :D