TRAKTÖRMETRE-Bereket TV

Ynt: TRAKTÖRMETRE-Bereket TV

CELAL KARABULUT link=topic=80165.msg950295#msg950295 date=1419710192' Alıntı:
hiç kendini kötüleyen yokki geçen çiftçi tv de hattatın fabrikasına gitmişler firma sorumlusu dünyanın en iyi fabrikası bizde diyor ford 3000 ve mf 240 efsaneler bizimle hayat buldu diyor
Zaten hangi firmaya giderseniz gidin hepsinin traktörü en sağlam traktör, en az yakan ,en çok çeken, en kullanışlı traktör ama çiftçi kullanmaya başladımı durum hiçte öyle olmuyor.

En cok merak ettigim bakalim tümosanlarin ayrilmasiyla ilgili yetkili biri cikip adam gibi bir aciklama yapacakmi, yada röportaj verecekmi. Zaten bizim Türkiyede kimse benim malim kötü demez ;D adamlar malini satmak icin o kadar cok salliyorki yalanlari biyerden sonra kendileri bile inaniyor artik.

Egeli_Ciftci link=topic=80165.msg950346#msg950346 date=1419722434' Alıntı:
En cok merak ettigim bakalim tümosanlarin ayrilmasiyla ilgili yetkili biri cikip adam gibi bir aciklama yapacakmi, yada röportaj verecekmi. Zaten bizim Türkiyede kimse benim malim kötü demez ;D adamlar malini satmak icin o kadar cok salliyorki yalanlari biyerden sonra kendileri bile inaniyor artik.

Ingiltere ' de falan olsa,canlı yayında bi Tümosan bölerlerdi, sırf test etmek için. Mesela fifty gear diye bi oto inceleme programı var, adamların sağlamlık uğruna test etmedikleri, parçalamadıkları araba kalmadı.

aslan26 link=topic=80165.msg950296#msg950296 date=1419710431' Alıntı:
Zaten hangi firmaya giderseniz gidin hepsinin traktörü en sağlam traktör, en az yakan ,en çok çeken, en kullanışlı traktör ama çiftçi kullanmaya başladımı durum hiçte öyle olmuyor.
aslında tamda bu noktada bereket tv gerçek testler yapacak alman profi dergisi gibi yani mal sahibine malı övdürmicek kendileri testlere tabi tutup çiftçiye yol göstermiş olacaklar

Akıncı_mehmet link=topic=80165.msg950349#msg950349 date=1419723825' Alıntı:
aslında tamda bu noktada bereket tv gerçek testler yapacak alman profi dergisi gibi yani mal sahibine malı övdürmicek kendileri testlere tabi tutup çiftçiye yol göstermiş olacaklar
onu yapmaları için çok yol katetmeleri gerekir. Büyük ihtimal reklam kokusu olacaktır. Karşılastırmadan cok yıne reklama döner.
Su an da TR de otomobıl karsılastıran deneyen bır suru fırma, dergi ve program var hepsi reklam parasını alıp mal övüyorlar. Umarım beni yanıltırlar

arkadaşlar sabah bereket tv deMF nın doğuşunu seyrettım ne kadar guzel hazırlamışlar umarım bu purogam da yerlı uretım için oyle olur bakın arkadaşlar ben makına ıle uğraşan bırıyım TÜRKİYEYİ bu konuda yabana atmayın ınanın teknolojı konusunda çok yol kat ettık ama daha bıtmedı hep ılerlemelıyız özellikle tarımda ve tarım makınalarında iyi durumdayız nerede ıse dunyaya söz sahıbı olacagız onun için bu proramlara yer verılmesı lazım bakalım göreceğiz sonuç ne olacak

güzel bir düşünce bu konyuda BEREKETTV TRAKKULUP omuz omuza çalışsa mesela tanıtımı yapılacak traktör markası hakkında konu açılsa ve bu konuda kullanıcıların marka ile ilgili merak ettikleri eksik gördükler ve olmasını istedikleri sorular biriktirilip marka yetkilisine sorulsa çünkü bazı ekipman tanıtımlarında izliyoruz spiker birkaç sorudan sonra tıkanıyor çünkü bilmiyor makinayı yeni görmüş bu nedenle bizden destek alsınlar