Nıssan'dan büyük hamle, NAVARA'nın yeni kasası 2015'in ortasında TÜRKİYE'De

Sizce Altta resimleri bulunan ''YENİ KASA NAVARA'' mı güzel yoksa ''AMAROK'' mu?

• Kullanılan toplam oy
    149

İnternette bu haberleri görmemin üzerine bayii ile iletişime geçtim.Onlarda bu haberi doğruladı, 2015 Mayıs-Haziran gibi geleceğini söylediler.İnternete sızan bir sürü resmi var, onları sizinle paylaşmak istedim.Bu arada size sormak istediğim bir soru var , AMAROK mu güzel yoksa YENİ KASA NAVARA mı ? :)

DIŞ TASARIM

İÇ TASARIM

Ynt: Nıssan'dan büyük hamle, NAVARA'nın yeni kasası 2015'in ortasında TÜRKİYE'De

Nıssan bu sene SUV ve jip sınıfındaki modellerinin kaporta ve iç dizaynını degistirmisti sıra navarada.Benim tercihim yeni kasa nissan navara olur picup işinin ustası uzakdogulular.

Ynt: Nıssan'dan büyük hamle, NAVARA'nın yeni kasası 2015'in ortasında TÜRKİYE'De

kardeşim ben mazda yıda mıstubıshı de kulandım 4 der yıl boyunca ama Amarokun kulanışı heybeti ayrıdır amarokta memnunum

musa kazım değer link=topic=80174.msg950442#msg950442 date=1419766586' Alıntı:
kardeşim ben mazda yıda mıstubıshı de kulandım 4 der yıl boyunca ama Amarokun kulanışı heybeti ayrıdır amarokta memnunum
Bende mazda kullanıyorum ama sürüş konforu olarak amarok birincidir galiba yalnız iş illa konfor ile bitmiyor ben aracın tüm özelliklerini ele alarak uzak dogulular bu işin ustasıdır dedim.

fyaglikara link=topic=80174.msg950448#msg950448 date=1419768366' Alıntı:
Dayaniklilik yakit performans konfor ve donanim acisindan amrok ezer gecer su ana kadar uretilen butun pickuplari ;)
Inşallah öyledir ama nedense yakıt konusunda hiçte öyle soylemiyorlar.

aslan26 link=topic=80174.msg950451#msg950451 date=1419769075' Alıntı:
Inşallah öyledir ama nedense yakıt konusunda hiçte öyle soylemiyorlar.
2011 model trendline kullaniyorum sifir aldim tam 2 ay bekledim turkiyeye gelmesini ;) iyiki kizip nissan almamisim cunku 97 den beri nissanin her serisini kullanan bi ailenin oglu olarak aradaki farki yasayarak gorme sansim oldu ;) uzun yolda 100 110 km hizla yakit 7.1 lt yi gecmiyo :) bir deposu 1100 km yol yapiyo abi bu picak degil binek araba gbi de konforu var ;)

Bence Renault Nissan ' ı ele geçirdiğin beri Nissan bozulmaya başladı klasik çizgilerinden uzaklaşıp Avrupai bir görünüm kazanmaya başladı. Bana sorarsanız eski kasanın dış dizaynı daha güzel daha heybetli.

Amarok arazi performansında Nissan Navara ile yarışamaz malesef. Yakıt konusunda Audi grubu araçlar çoğu sınıfta cimri oluyor bu bir gerçek. Lakin Amarok araziden daha çok yol için tasarlanmış bir model. Oyüzden konforunun yüksek düzeyde olması normal. Zaten Amarok kullanırken kendinizi bir otomobil kullanıyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz. Range Rover ' ın jip olma amacıyla Amarok ' un pikap olma amacı aynı.

Anket başlığındaki soruya dönecek olarak 2. şık yani Amarok daha güzel.net

ben bu ford rangerların wild tracklarını beğeniyorumda 180 bin lira fiyatı var alınacak gibi değil .. pickuplarda en heybetli o ford ranger serisi .. ancak alınır gibi değil ..

Ali SARAÇ link=topic=80174.msg950582#msg950582 date=1419798829' Alıntı:
ben bu ford rangerların wild tracklarını beğeniyorumda 180 bin lira fiyatı var alınacak gibi değil .. pickuplarda en heybetli o ford ranger serisi .. ancak alınır gibi değil ..
Abi sen naptın :D ranger wild track ın otomatik vites en fullü 103 bin tl ford kuga 2.0 tdı bile fiyat olarak 180 bin tl yok :D