Trakkulüp Buluşması Bereket TV Yayını (30.12.2014)

Ynt: Trakkulüp Buluşması Bereket TV Yayını (30.12.2014)

Bence buluşmanın sıcaklığı yayına tam yansımamış çok ciddi havada geçen bir program izlenimi verdi bana oysa çekimlerde oldukça eğlenmiştik :) .
Bunun yanında bu güzel organizasyon varlığımızı fark ettirmek sesimizi duyurmak adına ayrı bir görevi daha ifaa etmiş oldu.Her nekadar ve gerekli mesajları yetkililere tam manası ile ulaştıramamış olsakta ,en azından diğer çiftçileri uyandırması yönüyle gayet iyi bir yapım buluşmaya da bal kaymak oldu.
Bu arada tüm yorumları okuyamadım daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama ,yayın akışına baktım Program bugün saat 17 ' de tekrar yayınlanacakmış.
Kaçırmış yada tekrar izlemek isteyenlerin dikkatine !

volkanuzel link=topic=80213.msg951384#msg951384 date=1419979702' Alıntı:
alipasalierkan biz hiç çıkmamışız çekimlerde ya :D bir iki kere kulağımı gördüm evdekilere dedim işte şu benim kulağım diye inanmadılar :D

Gerçekten güzel bi ortam oldu inşallah önümüzdeki buluşmalarda sürekli programları geliştirerek ilerleyeceğiz :)

Bizimkilerle oturduk izlemeye başladık programı. Babam izledi bir 15 dakka. Baktı ben hiç yokum. Bastı gitti kahvehaneye...:D Aslına bakarsan en çok biz çıkmışız. Go-Pro çekimde hep varız. Ama arkadan gösteriyor....:D Seneye çekim olursa daha geniş bir yerde yaparız. Orası biraz dar geldi. Ondan herkes çıkmamış. Ama olsun Bereket TV elinden geldiğince çekmeye çalıştı sağolsunlar. Daha önce hiç çeken yoktu ona bakarsak...:D

KIvrak link=topic=80213.msg984928#msg984928 date=1427011033' Alıntı:
http://youtu.be/7C2Rr_Vvs1A

Sayfalara baktım ama video linki göremedim bende internetten bulup koymak istedim. İyi Seyirler

Bu konuyu daha önce yayınlamıştım.
Link aşağıdan ulaşabilir siniz.

http://www.trakkulup.net/fotograflar-videolar-497/7-geleneksel-trakkulup-turkiye-bulusmasi-bereket-tv-video-kaydi-!!/