120 yıllık URSUS Türkiyede ofis açtı

Ursus, tarım makineleri üzerine kurulmuş imalat ve satım firmasıdır. Polonyanın tarım makineleri ile alakalı çalışma ve gelişimlerde bir öncüdür ve tarım sektörünü ileriye taşımıştır. 120 yıldır edindiği tecrübe ve bilgi ile Türkiyede, 2014 yılında, ofis açmış bulunmaktadır.
http://www.ursus.com.tr/

Ynt: 120 yıllık URSUS Türkiyede ofis açtı

Bizde hayırlısı olsun diyelim yalnız bu traktörün bizim hattatla muhakkak bir ilişkisi var çünkü bu kadar benzerlik olmaz aşağıda her iki markanın resmini bi karşılaştırın acaba kim kimi taklit etmiş...
Hattat ' ın dışarıya HTT ve POLMOT adı altında ihraç ürünü vardı galiba

Hattat

Ursus

Polmot

O şirketin genel müdürü eniştemin abisi oluyo.Bana illa sana ursus verelim diyor.ben hemen parca ve servis dedim her bölgede yayiliyoruz artik aydın tarafı yayılmaya başladı dediydi :-D

Ercan AYKUŞ link=topic=80352.msg953193#msg953193 date=1420359121' Alıntı:
Bizde hayırlısı olsun diyelim yalnız bu traktörün bizim hattatla muhakkak bir ilişkisi var çünkü bu kadar benzerlik olmaz aşağıda her iki markanın resmini bi karşılaştırın acaba kim kimi taklit etmiş...
Hattat ' ın dışarıya HTT ve POLMOT adı altında ihraç ürünü vardı galiba

Hattat

Ursus

Polmot
palmot ismiyle hattat polanya gönderim yapıyordu arsusda geri bize satacak galiba

CELAL KARABULUT link=topic=80352.msg953208#msg953208 date=1420361829' Alıntı:
hattat ın 1. Amacı orjinal olmayan taklit ürün yapmak örn 240s

ne mf 200 serisiymiş arkadas dünyada başka model yok gibi önüne gelen kopyala yapıştır yapıyor sen farklı bir markasın git başka bişey yap bari en azından kabortasını bozok,tafe baskent hattat hars bilmem ne bırakın arkadas artık şu taklitciliği