Kullandığım Aletlerden Bir Kaç Fotoğraf..

Ynt: Kullandığım birkaç alet foto

alipasalierkan link=topic=80356.msg953108#msg953108 date=1420319929' Alıntı:
Güzel paylaşım. Kuhn nasıl? Tercih sebebi ne oldu? Fuarlarda görüyorum. Ama kullanan pek görmediim. Genelde Gaspardo, Amazone filan kullanan var...
ben memnunum. galiba türkiyeye ilk getiren ben oldum. alma aşaması biraz uğraştırdı. almadan önce çok inceledim.pottinger,amazone,kuhn arasında seçim yaptım. ama şunu söyleyim diskli olması kolaylık sağlıyor.tabiki şanzumanda kusursuz oluyor ithal makinelerde.

sckn link=topic=80356.msg953111#msg953111 date=1420320307' Alıntı:
ben memnunum. galiba türkiyeye ilk getiren ben oldum. alma aşaması biraz uğraştırdı. almadan önce çok inceledim.pottinger,amazone,kuhn arasında seçim yaptım. ama şunu söyleyim diskli olması kolaylık sağlıyor.tabiki şanzumanda kusursuz oluyor ithal makinelerde.

Güle güle kullanın. İthal ekipmanlar gerçekten verilen paraya değiyor. Parça sıkıntısıda yoksa senelerce kullanılır...

alipasalierkan link=topic=80356.msg953120#msg953120 date=1420321129' Alıntı:
Güle güle kullanın. İthal ekipmanlar gerçekten verilen paraya değiyor. Parça sıkıntısıda yoksa senelerce kullanılır...
şimdiye kadar bir arıza yaşamadım.problem hiç olmadı. kuhn center var nevşehirde türkiyede piyasaya girdiler diğer aletleride satılıyor artık problem olmaz herhalde

CİHANGİR link=topic=80356.msg953125#msg953125 date=1420321572' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler yerli üretim makinalara göre avantajları nelerdir?
teknoloji ve malzeme kalitesi. yerli firmalar geliştirme yenilik üzerine değil para kar ve kötü taklit amaçlı bakıyorlar bu işe. ama ülkemizin şartlarıda malum. bazen bende düşünüyorum bu tür ithal makinaları almak ne kadar mantıklı. ama farkını görüyorsun.