Traktör Aşkına Buluşma... NH TL100A

Arkadaşlar dün Ankara ' ya gitmem gerekti. Hazır gitmişken TrakKulüp ' ten bir kaç kişiyle de görüşelim dedik. Salih ve Hüseyin Gökoğlu abimizle buluştuk. Bu buluşma kesinlikle daha önceden ayarlanmış bir şey değildi, bir anda telefonlaşıp buluştuk.

Akşama yakın bir saatte buluştuk, Hüseyin abi bizi köyüne götürdü. Köye gitmemizin tek sebebi tabiki traktör... :) Hüseyin abinin TLA ile tarlaya gittik, bir tanıdığı tarla sürüyormuş biraz orada durduk. Bizde bi deneme sürüşü yaptık Salih ' le. :) Sonra köyden ayrılıp Hüseyin abinin evine gittik. Salih ' ten ve Hüseyin abiden Allah razı olsun, çok samimi bir şekilde ağırladılar beni. İşte bu buluşma hiç bir menfaat beklemeden, sadece ve sadece traktör sevasına yapılan bir buluşmaydı...

Tüm site huzurunda ikisine de teşekkür ediyorum.

Şimdi fotoları paylaşıyorum, fotoları çeken Salih. Kısıtlı vaktimiz olduğu için ve geceye denk geldiği için fotolara yeteri kadar önem veremedik. Bizim fotolarımızı boşuna aramayın, bizi tanımayın diye koymadım. )))

Hüseyin abinin arabası...

New Holland TL100A

Ve eve dönüş...

/// SON \\\

Ynt: Traktör Aşkına Ankara Buluşması... NH TL100A

nisbet mi yapıorsun mustafa??? alıcağın olsun sen bursaya geldin aramadın bile...oky

şaka bir yana güzel fotoğraflar çok deli kıskandım valla salih ve hüseyin abi bende gelirsem beni de ağırlarmısınız yoksa admine kıayk mı geçtiniz :) şaka şaka :) ellerine sağlık bursaya da bekliorum ....

Çok güzel fotolar elinize sağlık.Ben de teşekkür ederim pek değerli adminimize iyi baktıkları için :D.Bİgün topluca Bursaya gidelim bakalım Deniz abi nasıl ağırlıcak.Haa bu arada Eskişehire de beklerim :)

kangalli_84 link=topic=8991.msg94603#msg94603 date=1226256967' Alıntı:
Mustafa abi galiba 9. fotoğraftaki kişilerin ortasındaki sensin :D Eline sağlık
Maalesef Anıl o değil keşke ben bizzat görmemiş olsaydım da ben de ajanlık yapsaydım fakat gördüm kendisini. sitede üyelerin resimleri paylaşılmaya başlandığından beri kendi resimlerini koymuyor. çok ısrar ettim ama koymam dedi :)

Yaw Tla değil de Vectra çok dikkatimi çekti.Design-edition mu o ön farlar normal gibi arka stopun geri vites lambası siyah gibi karışık bi durum.Ama çok klas araba :D