case jx65c kullanan arkadaslar ekıpman secımı

Ynt: case jx65c kullanan arkadaslar ekıpman secımı

alplerin sıtesınden baktım teorık ız genıslıgınde 4 9 ile 4 10 arasında 4 cm fark var tarlada kullanıpta olcmuslugum yok

Topragin durumuna gore degisir bana senin arazin neyi gerektirir sen daha iyi bilirsin. Ben 5 li 9 numara 28.5 sira arasi 142.5 is genisligin de pulluk kullaniyorum. Cunki derin surum yapamiyoruz kum cikiyor alttan. Bide su var 5li pulluk her zaman avantajdir motorun arka iki tekerine de ayni baski yapar ve sol teker patanaj sorunu ortadan kalkmis olur kisacasi yakiti dusurur. Traktorun onun bile yerden kestigi oluyor ara ayrica traktor Hattat A65 4x2 68 hp.

sızın oraları bılıyorum derın surdun mu su cıkıyormuss bu sene bırde kar cok yagdı ıslerınız zor gıbı ama ıyı cekıyormus gercekten hattat 65 bızde fazla bır arazı yok sebze tarımı oldugu ıcın suan alpler ıle unlu arasında kaldım. tercıhım unlu 10 numara olcak gıbıı

aaysberkk link=topic=80439.msg958342#msg958342 date=1421366352' Alıntı:
sızın oraları bılıyorum derın surdun mu su cıkıyormuss bu sene bırde kar cok yagdı ıslerınız zor gıbı ama ıyı cekıyormus gercekten hattat 65 bızde fazla bır arazı yok sebze tarımı oldugu ıcın suan alpler ıle unlu arasında kaldım. tercıhım unlu 10 numara olcak gıbıı
[size=10pt] Hayırlısı olsun...[/size]