John Deere İle Kız Tavlama

Ynt: John Deere İle Kız Tavlama

flaş tv nin oyunculuğu gibi olmuş :D
144fenomen link=topic=80450.msg954559#msg954559 date=1420622364' Alıntı:
Hayatında hiç köy görmemiş traktöre binmemiş insanlar traktör görünce ne hissediyolar merak ediyorum :D
harbiden ya bende çok merak ediyom ama kısmet 55 i görüp aa ne güzelmiş bu traktör diyen karıyada rastladım :D

traktorlar aslında daha çok ilgi çekiyo ben ilçeye yazın her hafta traktorla gidiyom genelde biyerden geçerken sanki herkez bana bakıyomuş gibi geliyor yada bakıyolar şimdi kalabalıktan geçerken ben utanıyom artık çiftçiye köylüye küçük düşürüyolar sizin memlekette nasıl bilmem

ibrahim_11 link=topic=80450.msg954714#msg954714 date=1420645740' Alıntı:
traktorlar aslında daha çok ilgi çekiyo ben ilçeye yazın her hafta traktorla gidiyom genelde biyerden geçerken sanki herkez bana bakıyomuş gibi geliyor yada bakıyolar şimdi kalabalıktan geçerken ben utanıyom artık çiftçiye köylüye küçük düşürüyolar sizin memlekette nasıl bilmem
aynen abi bön bön bakıyo millet çok rahatsız ediyo ilçeye arabayla gidince kimse bakmıyo ama
hayır bakması gereken baksa neysede :D

ibrahim_11 link=topic=80450.msg954714#msg954714 date=1420645740' Alıntı:
traktör aslında daha zengin ve çekici neden derseniz ; bir Mercedes 2010-2011 model C180 AMG orta boy çiftçinin kullandığı 75 hp çiftçeker kabinli sıfır traktörün parasına eşit :D