ColdSTART-2015 / BAYBURT

Ynt: ColdSTART-2015 / BAYBURT

abi burda Erzurum/Bayburt arası meşhur KOP dağı var.. DÜN tamamen kapandı.. Allahdan orya günübilik gidecektik son anda plan değişti..

200 kadar araç kalmış bugün açmaya çalışıyorlardı.. 1,5 metre kar var dediler..

geçen arkadaki 6421 ' i de denedim aynen çalıştı ama 2 kontakta :)

sakarya/izmit orlarda karlı galiba?

Resimleri gördüm video yok yazısını okuyunca aha zetor çalışmamış dedim :)
Sonra bi alt iletiye geçtim bi baktım canavar gibi çalışmış nerdeyse zetorun günahını alacakmışım :) :)

makinedir ahmet bakımsız olursa çalışmayabilir.. ama bakımlı-temiz bi zetor adamı hasta eder hasta.. :) nerdeyse 1 aydır yatıyo orda.. TEK kontak tek ısıtmayla çalıştı... babana selam söyle izlet:)

bu arada sizin gölbaşındaki 7211 ' in sahibi forumda, arada giriyo.. senden bahsettim.. 90 modelmiş 92 ' den beri tepe tepe kullanıyorlarmış.. yeni zetorlardan sordu geçen..

UÖZKAN.77 link=topic=80454.msg954590#msg954590 date=1420625917' Alıntı:
makinedir ahmet bakımsız olursa çalışmayabilir.. ama bakımlı-temiz bi zetor adamı hasta eder hasta.. :) nerdeyse 1 aydır yatıyo orda.. TEK kontak tek ısıtmayla çalıştı... babana selam söyle izlet:)

bu arada sizin gölbaşındaki 7211 ' in sahibi forumda, arada giriyo.. senden bahsettim.. 90 modelmiş 92 ' den beri tepe tepe kullanıyorlarmış.. yeni zetorlardan sordu geçen..
Sesi mercedes kamyonlar gibi abi.Maşallah

Geçen babamlar Polatlıya gittiler. Polatlıda zetor varmış benim biraderle binmişler incelemişler fiyatları çok ucuzmuş ahmet diyor babam :) :)

Hangi köylüymüş abi.Tatilde gider senin için bikaç resmini çekerdim :)

ahmet..

7211 zeten gölbaşında hatta ankarada numunelik tek bizde var dedi.. kime sorsan bilir dedi.. yaz-kış biniyoz.. şimdi 0 km almayı planlıyolar-arıyolar ama malum zetor dedimi ister istemez insan biraz çekiniyo.. parça-servis vs sordu işte..

forumda 'efsane06' adı..

İLK zetoru canlı bende Polatlıda görmüştüm.. ordan Yunağa olmadı Akşehire geçtimi mutlaka zetor bulunur..

sadece ses değil yolda 15-20 tonla gidişi de kamyon gibi..

zetorun sesi konusunda ayrıca başlık açmak lazım:) daha güzeli sesin-egzosun hiç bi şekilde ağır işte değişmemesi.. hep aynı ahenk.. SIRF rengi için JD alırım SIRF sesi için ZETOR! diyim anla.. nokta :)

Bitane vardı nakliye yapıyodu şehiriçi, ama o amca yaşlıydı.O mu acaba ?

Abi şu ikinciel ve parça sıkıntısından insanlar korkmasa Türkiyede çok Zetor olur.

Sende hidromekte var zetor traktörde.Hiç hidromeği bu kadar övdüğünü görmedim.Zetorda var bişeyki övüyosun abi. :)

bu o yaşı amcanın oğludur o zaman.. çokda bayburtlu arkadaşı varmış.. peyzaj işi falanda yapıyotlarmış.. gübre vs çok çekerlermiş..

ahmet hidromek en iyi değil ama yerli olarak helal olsun en iyilerden biri.. ha motoru/şanzımanı vs hep yabancı.. ama ne yapcan.. şimdiki aklım olsa JCB vesselam:)

**

zetordan piyasadan.. doğru düzgün para bile kazanamadık henüz zaten 600 saatte.. ama çok orjinal kendine has bi makine tanımış olduk.. ne diyim artık yaşayan efsane gözümde :)

bi motor bu kadar övülürmü diyen olabilir saygı duyarım.. bizimki birazda hastalık/merak oldu.. bizimkilere güvercinde ne buluyonuz.. kuş işte diye kızardım.. sabah akşam.. şimdi o durum :)

Herkes gibi ben de video yok deyince ve fotoğraflardaki halini görünce 'Aha Zetor çalışmadı.' dedim. Gerçi çalışmasa da garibin hakkı vardır yani. Maşallah Zetor ' a, yaktığın mazot sana helâl-i hoş olsun.

videonun yüklenmesini beklerken muhabbet olsun diye yazdım.. :)

çok rahat çalıştı.. azıcık el gazı da çekiliydi tam oldu.. tırdan palet indircektik bi deneyim dedim ne olur ne olmaz.. sonra tır Kop dağını geçememiş kaldı öyle..