satılık laverda l520 sahibinden

Ynt: satılık laverda l520 sahibinden

Bartu arkadaşım şimdi makine vaar makine var. kendinde diyorsun temize benziyor. Şimdi alıp 30 bin tl masraf yapmak var. Yada bunu alıp marşa basmak var tabiki arada fiyat farkı olucak gözüm gibi baktım makineye. biçimden gelince uflemeden yağlamadan uyumadım olsun okadar doğru değilmi

Sağol. Makine celtige girdi ama bir sene 400 dekar diğer sene ise 150 dekar talaş biçti. Baktık hoşumuza gitmiyo sattık paletleri. zaten okadar horlanmış bir makine değil.

ÇEltiğe girdiğine aldanmayın zaten okadar yuksek bi işyapmadı. haricindede uzunköprü de bakıma çektik 18 bin tl lik masraf cıktı. a dan z ye en ufak hatası olan birşeyi bile değiştirmelerini istedik. Temiz olsun öz olsun.

bengogs link=topic=80551.msg959785#msg959785 date=1421667915' Alıntı:
Bartu arkadaşım şimdi makine vaar makine var. kendinde diyorsun temize benziyor. Şimdi alıp 30 bin tl masraf yapmak var. Yada bunu alıp marşa basmak var tabiki arada fiyat farkı olucak gözüm gibi baktım makineye. biçimden gelince uflemeden yağlamadan uyumadım olsun okadar doğru değilmi
makineyi görmeden yorum yapmam yanlımolur ama ben sizin makineyi biraz araştırdım 20 000 tl gibi masrafı var demek istediler, makinede sanırım kollu modeli.
Ben usta, galerici yada biçerci değilim ama 65 000 eura bana yüksek geldi.
Hayırlı müşteriler, inşallah hayırlı bir çiftçi arkadaşımıza nasib olur.

BARTU link=topic=80551.msg959973#msg959973 date=1421692499' Alıntı:
makineyi görmeden yorum yapmam yanlımolur ama ben sizin makineyi biraz araştırdım 20 000 tl gibi masrafı var demek istediler, makinede sanırım kollu modeli.
Ben usta, galerici yada biçerci değilim ama 65 000 eura bana yüksek geldi.
Hayırlı müşteriler, inşallah hayırlı bir çiftçi arkadaşımıza nasib olur.
ben makineme guveniyorum. Ha kim dediyse 20 000 bin TL masraf var diye makineden anlamadığı garanti. Mantik en dusun 20 bin e makineyi boydan toplatırsın. Ki 20 bin az bi mevla değil. Ben şöyle söyluyeyim. Makinemin dekar olcerine kadar herşeyi faal ve sorunsuz durumda. Bazen onemli olan bilgi değil kimsen edinildiği dir. Kusura bakmayin lafım size değil ama böyle kendini bilmeden konuşanlar için. Ben makineye gözüm gibi baktım böyle duyumlar agirima gitti. Yinede ilgin için çok teşekkürler. Makinenin fiyatı temsilidir. Yazim hataları için kusura bakmayın telefondan yazıyorum. Dediğim gibi 20 000 tl buyuk bi paradir. Makinemde okadar masraf yoktur hatta hic yoktur. Tabi alicak kişi KEYFI masraf yapar orasi cok ayri bisey. Tekrar cok tesekkurler. Makineyi gormeden bukadar masraf vardir demek yanlistir. Iyi geceler