Yunanlı ΒΡΑΧΟΣ ile Pancar Sezonu (RTC TARIM)

oncelıkle uzun zamandır ınternet ımkanım yoktu kacırdıgım konuların sahıplerıne saygılar ;)

bu sezon ara acma ıslemını ıscıye yaptırmak yerıne HOLMER e yaptırdık . şansımıza da YUNANLI CRISTO ve TASHO nun HOLMER ı denk geldı :D

cekım ıslerıne bu sene zaman ayıramadım elımdekılerde bunlar ;)

yukarıdakı fotoda holmerın teker patladı tamırı bı gun surdu :D holmer problem :D

asagıdakı vıdyolardada yunanıstandakı goruntulerı ;) pılot TASHO ;) ' ' tasho speak englısh ' ' dıyorum ' ' lıttle englısh ' ' dıyo :D tarzanca devam edıyoruz :D

HOLMER TERRA DOS, O ΒΡΑΧΟΣ

yukarıdakı fotolardada onkepceler camurda perısan oldu :D

ve olmazsa olmaz 7056 ıle selfıe ;)

Ynt: Yunanlı ΒΡΑΧΟΣ ile Pancar Sezonu (RTC TARIM)

Biladerim, seni buralarda görmek Sömestre tatiline çıkan çocukların sevincinden daha fazla mutlu etti beni, konuyu canlı dinlediğim içim fazla yorum yapmıyacam,
Holmer good, holmer original :D Bence problem Deutz, problem Başak vites kolu, en iyisi; six go four come sonra five five :D ;D

laaa deutzun ön tekermi yok yoksa benim astigmatmı ilerledi ??? :D :D
başak a kim tecavüz etti :D
sizinkide şans zaten ayda yılda bi patlar o holmer tekeri oda sizimi buldu :D
goProdan sonra bu çekimler olmadı :/

şimdilik bu kadar :D güzel paylaşım :D :D :D

Bilader elini attığın yeri kurutmuşsun desem yeridir o ne öyle tarla hurdalığa dönmüş :D Bide tee yunanı nerden buldunuz la :D
Bide bu ' ' six go four come sonra five five ' ' mevzusu ne???

POYRAZLI TALHA link=topic=80563.msg955940#msg955940 date=1420925903' Alıntı:
Paylaşım için teşekküler Holmer güzelmiş :)
;) holmer 97 modeldı ama crısto ' ' holmer orıgınal ' ' dıyo :D
nailyetek link=topic=80563.msg955942#msg955942 date=1420925961' Alıntı:
Biladerim, seni buralarda görmek Sömestre tatiline çıkan çocukların sevincinden daha fazla mutlu etti beni, konuyu canlı dinlediğim içim fazla yorum yapmıyacam,
Holmer good, holmer original :D Bence problem Deutz, problem Başak vites kolu, en iyisi; six go four come sonra five five :D ;D

holmer good gaspardo problem sugar problem axor problem :D :D efsanesın crısto :D

Cihan_özece link=topic=80563.msg955947#msg955947 date=1420926545' Alıntı:

efendım bılader :)
kubilay07 link=topic=80563.msg955948#msg955948 date=1420926642' Alıntı:
laaa deutzun ön tekermi yok yoksa benim astigmatmı ilerledi ??? :D :D
başak a kim tecavüz etti :D
sizinkide şans zaten ayda yılda bi patlar o holmer tekeri oda sizimi buldu :D
goProdan sonra bu çekimler olmadı :/

şimdilik bu kadar :D güzel paylaşım :D :D :D
deutz degıl la fenot o :D resımlerdekı kepceler 4000 ton mancar yukledı belkı sezonda anca dayanıyolar :D

olmuyo bu paylasımlar farkındayım ama yapacak bısey yok sımdılık ;)

Barış UZEL link=topic=80563.msg955953#msg955953 date=1420926792' Alıntı:
Bilader elini attığın yeri kurutmuşsun desem yeridir o ne öyle tarla hurdalığa dönmüş :D Bide tee yunanı nerden buldunuz la :D

yunan bızı buldu la :D 6 sıralı holmer ı 5 sıralı ekılmıs tarlaya soktuk :D yunana anlatana kadar ara acma ısı bıttı :D cık tarladan tamam dedık TURKISH PROBLEM dedı :D

Barış UZEL link=topic=80563.msg955953#msg955953 date=1420926792' Alıntı:
O mevzu için küçük bir buluşma ayarladık, az daha Ankara da ki buluşmaya geç kalıyoduk, ;D ;D yok böyle bir konu.

ertac sahin link=topic=80563.msg955954#msg955954 date=1420926895' Alıntı:
;) holmer 97 modeldı ama crısto ' ' holmer orıgınal ' ' dıyo :D
holmer good gaspardo problem sugar problem axor problem :D :D efsanesın crısto :D

efendım bılader :) deutz degıl la fenot o :D resımlerdekı kepceler 4000 ton mancar yukledı belkı sezonda anca dayanıyolar :D

yunan bızı buldu la :D 6 sıralı holmer ı 5 sıralı ekılmıs tarlaya soktuk :D yunana anlatana kadar ara acma ısı bıttı :D cık tarladan tamam dedık TURKISH PROBLEM dedı :D

Hahahahaha :D :D adam haklı tabi ömründe öyle bi sistem görmedi ki 6 git 4 gel sonra 5 5 yardır dediniz anlamadı demek. iyide onlar piyasaya nasıl çalışıyo dil sorun olmuyomu ?

nailyetek link=topic=80563.msg955955#msg955955 date=1420927040' Alıntı:
O mevzu için küçük bir buluşma ayarladık, az daha Ankara da ki buluşmaya geç kalıyoduk, ;D ;D yok böyle bir konu.

Naptınız Cristo ya :D

Barış UZEL link=topic=80563.msg955958#msg955958 date=1420927138' Alıntı:
Hahahahaha :D :D adam haklı tabi ömründe öyle bi sistem görmedi ki 6 git 4 gel sonra 5 5 yardır dediniz anlamadı demek. iyide onlar piyasaya nasıl çalışıyo dil sorun olmuyomu ?

Naptınız Cristo ya :D
dıl sorun olmazmı :D tarzancayı anadılımız gıbı ogrendık bı gunde :D zaten ıkıncı gun yunanlı uyanana kadar KONYALI bındı makıneye HOLMER de orıgınallık kalmadı :D

ertac sahin link=topic=80563.msg955954#msg955954 date=1420926895' Alıntı:
efendım bılader :) deutz degıl la fenot o :D resımlerdekı kepceler 4000 ton mancar yukledı belkı sezonda anca dayanıyolar :D

:D :D demekki fendt te olsa dayanamıyomuş :D :D

sana bi quadcopter yakışır ;)

gavura 'şıtandart yok bu memlekette' dedirtmişiniz belli :D :D 'six go four come sonra five five' bunu söylerken bağırdınız demi yoksa anlamıyolar :D :D :D

ertac sahin link=topic=80563.msg955960#msg955960 date=1420927265' Alıntı:
dıl sorun olmazmı :D tarzancayı anadılımız gıbı ogrendık bı gunde :D zaten ıkıncı gun yunanlı uyanana kadar KONYALI bındı makıneye HOLMER de orıgınallık kalmadı :D

Konyalı işini bilir ;) sen kullansaydın bilader sistem kolaymış işte 6 git 4 gel sonra 5 5 yapıştır :D Dil sorununu google amcayla halletseydiniz iyi kötü anlaşırdınız. Konyalı naptı holmere ?

Reis nerelerdesin yaa :)) kolay gelsin holmeri iyi denkgetirmişsiniz bende six go four come dan sonra gitmesi için five five deyince baybay ettiniz zannettim :D :D
Buarada Yunanlının ne işi varmış Emirdağda iş bitince dövseydiniz :)

volkanuzel link=topic=80563.msg955966#msg955966 date=1420927683' Alıntı:
Reis nerelerdesin yaa :)) kolay gelsin holmeri iyi denkgetirmişsiniz bende six go four come dan sonra gitmesi için five five deyince baybay ettiniz zannettim :D :D
Acımasız olma laa, hepimiz birer Tasho adayıyız, Yunan ekonomisi çökünce; Avruba Birliği siz bu işi bırakın biz size şeker yardımı yapalım demiş, tüm Holmerciler işsiiz, açmış kapıları salmış gurbet ele :) Hikaye trejikdi, ben hala etkisindeyim.

nailyetek link=topic=80563.msg955970#msg955970 date=1420927896' Alıntı:
Acımasız olma laa, hepimiz birer Tasho adayıyız, Yunan ekonomisi çökünce; Avruba Birliği siz bu işi bırakın biz size şeker yardımı yapalım demiş, tüm Holmerciler işsiiz, açmış kapıları salmış gurbet ele :) Hikaye trejikdi, ben hala etkisindeyim.
Abi burda fırlama birinin eline düşsünler o Tasho ile ' ' tasha... ' ' geçerler demedi deme :D

kubilay07 link=topic=80563.msg955961#msg955961 date=1420927376' Alıntı:
:D :D demekki fendt te olsa dayanamıyomuş :D :D

sana bi quadcopter yakışır ;)

gavura 'şıtandart yok bu memlekette' dedirtmişiniz belli :D :D 'six go four come sonra five five' bunu söylerken bağırdınız demi yoksa anlamıyolar :D :D :D
bagırmak ne kelıme la :D holmerın sesını bastırdık :D HEY CRISTO dedım kendımı gosterdım MECHANICAL ENGINEER dedım :D OOOOO GOOD dedı :D bagırdıgım yerler buyuk harfle :D :D :D

Barış UZEL link=topic=80563.msg955962#msg955962 date=1420927401' Alıntı:
Konyalı işini bilir ;) sen kullansaydın bilader sistem kolaymış işte 6 git 4 gel sonra 5 5 yapıştır :D Dil sorununu google amcayla halletseydiniz iyi kötü anlaşırdınız. Konyalı naptı holmere ?
la sen hıc holmer e bındın mı elın tashosu yengec yuruyusu yaptırıyo makıneye bız calıstıramadık bıle :D konyalı cızıye zor sokuyo :D :D hunharca drıft yaptı desem yalan olmaz :D bı hafta sonra 2008 holmerı devırdıler baska koyde :D

nailyetek link=topic=80563.msg955965#msg955965 date=1420927650' Alıntı:
Kalan yerleri; biz tek sıra sökcez :) diyememişsiniz ya laa :) :D :D

6 sıra holmer dıyo
üç sıra rımeco
2 sıra barıgellı
tek sıra dıye bısey yok crısto nun kıtabında :D
volkanuzel link=topic=80563.msg955966#msg955966 date=1420927683' Alıntı:
geldım bro :D
yalcında dedı bı sovelım de stres atalım dıye de yapmadık :D yunanıstanda bu ısler batmıs crıstonun demesıne gore ;) 12 polar dan odemeye baslamıslar butun pancarları alman ucuz seker verıyomus yunana ;)

Düşünsenize; İran gitmişsiniz barış Makina ve Barış kuzenle pancar sökmek için iş arıyorsunuz, mazot ucuz dil problem, yemek işi komple problem her gün tavuk eti ve pirinç pilavı, kaşık yok çatal yok v.s.v.s. :D

Vay gavurun Tasho su vay yengeç yürüyüşü yaptırıyo demek. artizzzlik yapma la diyeydin keşke bak dememişsin makinayı devirmişler :D konyalıda pek vicdansızmış koca holmere drift yaptırdı demek :O

nailyetek link=topic=80563.msg955973#msg955973 date=1420928089' Alıntı:
Düşünsenize; İran gitmişsiniz barış Makina ve Barış kuzenle pancar sökmek için iş arıyorsunuz, mazot ucuz dil problem, yemek işi komple problem her gün tavuk eti ve pirinç pilavı, kaşık yok çatal yok v.s.v.s. :D
Abi bırak İranı karşı köye pancar sökmeye gidiyorum ordakilerle zor anlaşıyoruz 5 senedir adamlara pancar ekmeyi öğretemedim. Bu sene orda pancar sökerken babam köyde diğer işlere bakıyodu bende tek gittim. pek sabırlı sakin biri değilim adam gıcık biriyse sinirlendirince itina ile fırça çekiyodum huzur buluyodum :D