ls 90 bu traktörü balya için tavsiye edermisiniz

Ynt: ls 90 bu traktörü balya için tavsiye edermisiniz

Ben LS hiç kullanmadım komşu köyde iki tane vardı biri blok çatlattı erkunt aldı.Diğerinde birşey yoktu zannedersem oda nh aldı.Çevrenizde LS varmı servisi nasıl.Bunlar yoksa yazık edersin parana bak 2.eli ne kadar düşük görüyosun adam satarken 44 yazmış kim bilir kaça almış 90 lık makinayı.

turgutguclu link=topic=80639.msg957185#msg957185 date=1421182399' Alıntı:
traktörü kullanmadım ama balya için heran parçasını bulabileceğin bir traktör almalısın sezonda arıza verirse ne olacak
en kaliteli traktör diye idda etmem. Ama fiyatina teknoloji sine ve servis-yedek parça olarak bakarsaniZ gayet mantıklı
anadolu motor arkasinda 24 saatte elinde olmayacak parçası yok

balya makinesi traktörü hırpalayan bir makina sonuçta önündeki traktör sağlam olması lazım teknolijiyi ucuza almayı herkes istiyor ama sağlamlıkta önemli

turgutguclu link=topic=80639.msg957208#msg957208 date=1421183745' Alıntı:
balya makinesi traktörü hırpalayan bir makina sonuçta önündeki traktör sağlam olması lazım teknolijiyi ucuza almayı herkes istiyor ama sağlamlıkta önemli

piyasaya slaj yaptım sürekli yetistirmeli ve zamana karşı yarıştim en kötü tarlada bile donumde yakit 18 lirayi geçmedi hiçbir zaman hakaret in yerinden oynadığını gormedim.tarlanin büyüklüğüne göre tekli slaj makinasi ile20 dönüm e kadar ciktim.3tane ls kullanıyorum 2500 sati geçti anahtar degmedi

BOZKURT07 link=topic=80639.msg957213#msg957213 date=1421184635' Alıntı:
piyasaya slaj yaptım sürekli yetistirmeli ve zamana karşı yarıştim en kötü tarlada bile donumde yakit 18 lirayi geçmedi hiçbir zaman hakaret in yerinden oynadığını gormedim.tarlanin büyüklüğüne göre tekli slaj makinasi ile20 dönüm e kadar ciktim.3tane ls kullanıyorum 2500 sati geçti anahtar degmedi
3 tane ls kullanıp memmunsan dördüncü ' yü al ozaman

arkadaşım bu ls nin durumunu bilmem ama ls plus 80 kullanıcısı olarak rahat edersin balyadada yoldada kullanımı rahat olur . bi akrabamızda aynı 2012 plus 90 nı var oda balyada kullanıyo sıfır aldı suan yaklaşık 5000 saatte yaklaştı traktörü şöför kullanıyo biçer arkasında urfa adana konya dolanıp geliyo şu ana kadar bi sıkıntısı olmadı aynı adamda claas celtis tümosan 8105 td 90 da var hepsini denedi en ideal ekonomik ve zaman acısından ls yi begeniyo bu sezondan sonra yenisini alcakmış.

kardeş ls bölümüne gir orda açtıgım konu var resimler bölümünde bak istersen.köyümüze 2 yıl önce lslerden 4 tanesi verildi yerine başka marka aldılar birisi mahkemelik sonunçlanınca hemen satacak başka traktör alacak birisininde sorunları bıtmiyor oda daha borcu oldugu için satamıyor.istersen bıkaçının tel numarasını atayım sana konuş

kardeş ls bölümüne gir orda açtıgım konu var resimler bölümünde bak istersen.köyümüze 2 yıl önce lslerden 4 tanesi verildi yerine başka marka aldılar birisi mahkemelik sonunçlanınca hemen satacak başka traktör alacak birisininde sorunları bıtmiyor oda daha borcu oldugu için satamıyor.istersen bıkaçının tel numarasını atayım sana konuş