%50 hibe ile balya makinası alma hakkında bilgi istiyorum

arkadaslar bu yıl devlet hibesile balya makinası çıkarmak istiyorum . . . yazılan bütün şartları sağlıyorum bu konuda hak kazanan arkadaslarımın tavsıyelerını bekliyorum marka vs ayrıca puanlama ıcın extra neler yapmak lasım sımdıden tesekkurler

Ynt: %50 hibe ile balya makinası alma hakkında bilgi istiyorum

Biz geçen sene hibeli cokcanlar balya makinası aldık. Ilk seferde çıkmadı ikinci ek ödenekte çıktı. Ek puan için varsa hayvan ve yem bitkisi gösterin,birde kadın çiftçi olursa puan yükselir.

Firmada çok önemli belki en önemlisi denebilir. Şuana kadar hiç başvurmadım ama duyumlarım yazılı olmayan şartların puanlamada çok etkili olduğu yönünde.

ofas link=topic=80650.msg956974#msg956974 date=1421155133' Alıntı:
Firmada çok önemli belki en önemlisi denebilir. Şuana kadar hiç başvurmadım ama duyumlarım yazılı olmayan şartların puanlamada çok etkili olduğu yönünde.
Oda önemli bir faktör bence abi özelikle makinanın alınacağı bayi önemli.

Küçükbaş hayvan yanında büyükbaş olursa çok avantajlı oluyor bi de arazi ne kadar çoksa o kadar kişinin önüne geçiyorsun bildiğim kadarıyla

mreb dün elmadağından pulluk aldık tanış zirai ekipman satan bir dostumuz telefonda şöyle söyledi bu hibe ve desteklemer herkese çıkmadığı için çok sayıda bakanlığa şikayet olduğu için destek yerine faizsiz ve 5 eşit taksitte ödeme imkanı olacağını söyledi bahar ortası belli olacakmış