'Vay be Ak Saray'ın ısınma maliyeti ile Bayburt ısıtılabiliyor'

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: 'Vay be Ak Saray'ın ısınma maliyeti ile Bayburt ısıtılabiliyor'

arkadaş kendisini açıklamış zaten yorum yapmaya bile gerek yok
bknz
Egeli_Ciftci
Acemi Üye
Üye Bilgileri
*
Teşekkürler
-Verdi: 12
-Aldı: 12

Konu: 3
Yas: 26
'Çok yaratıcıyımdır... Acayip sorun yaratırım!'+

bu tip konulardan yeterince zarar gördü forum yapmayın lütfen..

kubilay07 link=topic=80731.msg958182#msg958182 date=1421353265' Alıntı:
arkadaş kendisini açıklamış zaten yorum yapmaya bile gerek yok
bknz
Egeli_Ciftci
Acemi Üye
Üye Bilgileri
*
Teşekkürler
-Verdi: 12
-Aldı: 12

Konu: 3
Yas: 26
'Çok yaratıcıyımdır... Acayip sorun yaratırım!'+

bu tip konulardan yeterince zarar gördü forum yapmayın lütfen..

acik konus birader profilimle ne alaka haber. Ha sen saraycisindir lafim yok. Üye bilgisi az cokla ölcüm yapcaksan senin fazla yasin kücük üsluplu yaz o zaman. bizde cevabini verelim.

Egeli_Ciftci link=topic=80731.msg958184#msg958184 date=1421353540' Alıntı:
acik konus birader profilimle ne alaka haber. Ha sen saraycisindir lafim yok. Üye bilgisi az cokla ölcüm yapcaksan senin fazla yasin kücük üsluplu yaz o zaman. bizde cevabini verelim.
lafı senin az cok ileti gondermen yada konu açmana değil .. profilinde yazan sorun yaratırım lafına .. burda siyasi konulara girilmiyor demek istemiş .. sen bu ince uyarıyı bile farklı yerden algılamışsın .. benim yaşım büyük ya senden ondan ben yazdım ..

üye olali 40 gün olmusum 40 gündür orda profilde yaziyor dikkat cekmedide simdi konu acincami sorun oldu vay be

Egeli_Ciftci link=topic=80731.msg958187#msg958187 date=1421353749' Alıntı:
üye olali 40 gün olmusum 40 gündür orda profilde yaziyor dikkat cekmedide simdi konu acincami sorun oldu vay be
tmm güzel arkadaşım uzatmaya gerek yok moderatör gereğini yapar zaten .. bence sende sonradan pişman olacağın keşke söylemeseydim diyeceğin laflar söyleme .. hemşehri sayılırız .. zararın neresinden dönsen kâr

O zaman ben yazayım size, Kubilay ' ın muhalif mi AKP ' li olduğu beni zerre ilgilendirmez, aynı şekilde sizin de! Başka üyelerin de ne gibi bir siyasi görüşe sahip olduğu da bizi ilgilendirmez.

Sıkıntı şu ki, bu konu ve konunun başlığının yazılış şekli açıkça forumu sıkıntıya sokacak şekilde, çünkü bir tartışma çıkartacağı açık. Burası siyasi tartışmalar ile, futbol takımları tartışmaları ile dini tartışmaların olacağı bir site değil.

O yüzden lütfen siz de sakin olun, burada muhalif de olsa iktidar partisini de desteklese herkes tarıma gönül vermiş kimselerdir, kimse birbirini kırmaz, o yüzden bunun böyle devam etmesini istemek de bizim isteğimizdir.

Saygılarımla.

kişisel iletinizle ilgili atıfta bulunmuştum ayrıca kimin hangi siyasi partiye yakın olduğu yada olmadığı bu forumdakileri hiç ilgilendirmiyor bu forumdakilerin tek derdi tarım ve tarımdan sağladıkları gelir evet yeri geiyor tarım politikalı yada devletin eksi yönleri eleştiriliyor fakat hiçbir forum üyesi bu tip kutuplaştırıcı konular yada mesajlar açmıyor/yazmıyor boşuna dememişler akıl yaşta değil başta diye siz 26 yaşınızdasınız ama bu konunun forum kurallarına aykırı olduğunu bilemeyecek kadar gaflet içindesizi hadi kuralları okumadınız/bilmiyorsunuz tahmindemi edemiyorsunuz? bu foruma yaklaşık 2 yıldır üyeyim hemen hemen çoğu üye üslübumu yada saygımı bilir hiç kimseye saygısızlık etmedim bu forumda ama artık bu tip mesaj yazanlara tahammülüm kalmadı.

ha saraycuımıyım değilmiyim derseniz saraycı falan değilim yada şöyle söyleyeyim onlardan yada sizlerden bizlerdende değilim zamanı geldiğinde sandıkta gerekli cevabı kendi çapında verebn bir vatandaşım ve şu küçük yaşta öğrendim ki fikirlerinizi bağırarak hakaret ederek suçlayarak kimseye anlatamıyorsunuz.

saygılar.

sarayı bilmem de burayı nah ısıtır diycem ayıp olur demiyim:) yazın bile ısınmıyo bura:) ilkbahar-sonbahar-kış 3 mevsim var sadece..

akan su donmaz derler Çoruh nehri donuyo.. erzurumluyu ölmüş yallah cehenneme atmışlar.. tam kemikleri ısınmaya başlamış.. arada kapıyı açıp yeni gelenlerden atıyola.. lan oğlum oynamayın kapıyla.. kim açıyo onu demiş:)

ha erzurum ha bayburt..

http://beyazgazete.com/video/anahaber/ulke-77/2013/01/03/coruh-nehri-kismen-dondu-haberi-361970.html

tmm yaw arkadaş düzenledi zaten konusunda yazanı :) en uzun topicte şarkı paylaştım .. dinliyiverin gari .. bu konu ateşli reklam yapiimm :)

Ali SARAÇ link=topic=80731.msg958204#msg958204 date=1421354422' Alıntı:
tmm yaw arkadaş düzenledi zaten konusunda yazanı :) en uzun topicte şarkı paylaştım .. dinliyiverin gari .. bu konu ateşli reklam yapiimm :)

şarkı güzelmiş abi yalnız ilk başta anılanlar kimler onu anlayamadım ? konu dağılsın :)

kubilay07 link=topic=80731.msg958207#msg958207 date=1421354508' Alıntı:
şarkı güzelmiş abi yalnız ilk başta anılanlar kimler onu anlayamadım ? konu dağılsın :)
o şarkıyı derleyen düzenleyenler bildiğim kadarıyla halk türküsü ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...