Uzel'in Gebze fabrikasında üretim başlamış

Uzel ' in Gebze fabrikasından olumlu bir haber geldi. İşte sevindire haber

Uzen süredir üretim yapamayan Uzel ' in Gebze fabrikasında üretim başlamış. Uzel çalışanlarının gönderdiği haber;

'Uzel le ilgili haber arayanlar ben sadece şunu ifade etmek istiyorum. Biz 147 arkadaş sabrettik, zor günler geçirdik, aç kaldık, servissiz, yemeksiz kaldık. Ama şimdi 5 gündür üretim yapıyoruz. Ben uzel işçisi olarak inşallah bugünlerinde gelip geçeçegini temenni ederim . İnşallah herkez alaçagını alır. Makas çalışmaz diyenler gördü, üretim başladı. İnşallah en kısa zamanda traktörde başlar. Sabırlı olalım Allah büyüktür. '

Ynt: Uzel'in Gebze fabrikasında üretim başlamış

ağır abi link=topic=9031.msg94906#msg94906 date=1226336832' Alıntı:
kasım 15 te toplantı varmıs bayılr toplanacakmıs kesın souc o zamn cıkacakmıs
ben şahsen inanmam maseyin cıkacana ama.....sadece kaprtoda deişiklik yapıp adını deiştrp aynıo motru üretirse bilemem...

ben şahsen inanmam maseyin cıkacana ama.....sadece kaprtoda deişiklik yapıp adını deiştrp aynıo motru üretirse bilemem...
Aynı traktörü markası Uzel olarak üretirse ne değişir.Bence yerli malı adına belki de daha iyi olur.Hiç olmazsa MF ye  para gitmez.Tabii ki üretim  olursa ,inşallah üretim olur; işçileri-sanayimiz -ekonomimiz ve ülkemiz kazanır..

r12 link=topic=9031.msg95011#msg95011 date=1226347626' Alıntı:
Aynı traktörü markası Uzel olarak üretirse ne değişir.Bence yerli malı adına belki de daha iyi olur.Hiç olmazsa MF ye para gitmez.Tabii ki üretim olursa ,inşallah üretim olur; işçileri-sanayimiz -ekonomimiz ve ülkemiz kazanır..

www.otometre.com
www.devrimarabalari.com
devrimmmmm.jpg

kturkmali.gif
eğer uzel adıyla üretim yaparsa sevindirici bir haber