mıni rulo balye makınesı bılgısı olan

Ynt: mıni rulo balye makınesı bılgısı olan

Bunun kombine olanıyla görüldüğü üzere iş üretmek mümkün değil balya ayrı streçleme ayrı olursa bi nebze olabilir alıcak olursan bunu dikkate al. Gelelim türkiyede olup olmadığına var hatta burda bir satıcıda vardı yesyeni galignani hem balya hem streçleme ikisine 23 binlira istiyordu satıldımı duruyomu bilmiyorum.ben bunu özellikle üzüm bağ aralarını değerlendirmek için düşümüştüm bağ arasına girebilen tek makine bu kışın bağ araları boşken fiğ ekip değerlendirmek için. Normal şartlarda özel bir durum olmadıkça pek kullanışlı bir makina değil

Ali SARAÇ link=topic=80771.msg958800#msg958800 date=1421453439' Alıntı:
Bunun kombine olanıyla görüldüğü üzere iş üretmek mümkün değil balya ayrı streçleme ayrı olursa bi nebze olabilir alıcak olursan bunu dikkate al. Gelelim türkiyede olup olmadığına var hatta burda bir satıcıda vardı yesyeni galignani hem balya hem streçleme ikisine 23 binlira istiyordu satıldımı duruyomu bilmiyorum.ben bunu özellikle üzüm bağ aralarını değerlendirmek için düşümüştüm bağ arasına girebilen tek makine bu kışın bağ araları boşken fiğ ekip değerlendirmek için. Normal şartlarda özel bir durum olmadıkça pek kullanışlı bir makina değil
galıgalı fırması hem rulo yapıp hem strecleme yapan makınesı var mı bu tarzz

Ali SARAÇ link=topic=80771.msg958811#msg958811 date=1421455034' Alıntı:
usta gordum sahıbınden.com da 26 bıne satılmıs ama kombıne bır sekılde calısmıyor buda extradan bır ıs cıkartırr benımde amac yonca ve yesıl ot sılaj balyesı yapmak ıcındi elibollar makıne satanlar ıle gorusmek lazım acaba fıyat uygunmudurr

aaysberkk link=topic=80771.msg958813#msg958813 date=1421455787' Alıntı:
usta gordum sahıbınden.com da 26 bıne satılmıs ama kombıne bır sekılde calısmıyor buda extradan bır ıs cıkartırr benımde amac yonca ve yesıl ot sılaj balyesı yapmak ıcındi elibollar makıne satanlar ıle gorusmek lazım acaba fıyat uygunmudurr
Güzel kardeşim kombine ile bu tip ufaklarla iş kaçmaz diyorum bende sararken bekletiyor kombine alacaksan büyük almalısın yoksa kahreder adamı bunlar en güzeli ufak tiplerde ayrı ayrı olanları . Ama karar senin özellikle yerliye bulaşma elibollar daha o sistemi tam oturttumu bilmiyorumda gecen bi vidyosunu izledim o makinanın tepesinde bi adam ittire kaktıra rulo yaptırıyodu ama belki şimdi geliştirmişlerdir fiyatıda 70-90 bin arasında bişeydi sanırım

Sayın Bay

Şirketimiz İtalya üretimi mini rulo balya ve kaplama makinasının Türkiye Mümessilidir. Size resmi ve izleyebileceğiniz video adresi aşağıda verilmiştir. Bu konu ile ilgili bizimle bağlantı kurabilirsiniz.
Saygılarımızla
Tarmasan Tarım Makine San.ve Tic.Ltd.Şti
Cengizhan Babür
0532-055 40 01

Wolagri R500 combi

fiğ yonca grubunun sılaj olabilmesi için balya yaparken inokulant sıkılması gerekiyo yoksa protein oranı fazla olduğu için sılaj olmaz bozulur. büyük çaplı makinalarda inokulant fıskırtan bir bölüm var inokulan şişesinin koyulduğu özel bçlüm bile yapmışlar ancak bu küçük makinalarda bu bölüm yok gibi. inokulan uygulamayı kendimiz mi yapacağız pompa ile filan ?tarmasan bizi aydınlatırsanız seviniriz