Kavun hasat sonrası tarla temizliği

Ynt: Kavun hasat sonrası tarla temizliği

bilecik karpuzu fazla dayanmaz tezgahta durmaz, osmanelınden al karpuzu ankara gel tanıyamazsın .bafra cinsi kalın kabuk karpuz ekersenız daha cok dayanır.fıresıde az olur.ben osmanelının cok koyunden karpuz aldım karpuzu alırsın gelır 1 kısı 1 lıra fazla verır hemen cayar fıyat polıtıkası yanlıs.ha osmanelının karpuzu tat bakımından guzel karpuz.tarlada kalması şaşılacak sey

TNYCAKNC link=topic=80794.msg959277#msg959277 date=1421577443' Alıntı:
bilecik karpuzu fazla dayanmaz tezgahta durmaz, osmanelınden al karpuzu ankara gel tanıyamazsın .bafra cinsi kalın kabuk karpuz ekersenız daha cok dayanır.fıresıde az olur.ben osmanelının cok koyunden karpuz aldım karpuzu alırsın gelır 1 kısı 1 lıra fazla verır hemen cayar fıyat polıtıkası yanlıs.ha osmanelının karpuzu tat bakımından guzel karpuz.tarlada kalması şaşılacak sey
ben de bilecik osmaneli soğucakpınar köyünde karpuz yetiştiryom

öncelikle
1 daha önce 5 yıl aygünlere verdim tarla hesabı adamlar hersene memnun kaldı
2 senedir hatipoğlına veriyom ist de 50 tane marketi var
3 dayanmaz diyosun en dayanıklı karpuz osmaneli karpuzu
4 1 lira için cayıyolar diyosun ben 10 senedir tarla hesabı satıyom 1 sefer bile çaymak aklımdan bile geçmedi 2008de dönümü 500 tlye verdim karpuz fırladı 4 000 bin tl ye o günkü zararım en az 100 bin lira
2014 yılında hatipoğlu hariç bütün alıçılar çaydı köyümde oçağını batıranlar oldu
ben daha çiftçinin satıpta vazgeçenini duymadım madem bizim burdan alım yapıyon gel bekliyom soğucakpınara

ibrahim_11 link=topic=80794.msg959305#msg959305 date=1421584687' Alıntı:
ben de bilecik osmaneli soğucakpınar köyünde karpuz yetiştiryom

öncelikle
1 daha önce 5 yıl aygünlere verdim tarla hesabı adamlar hersene memnun kaldı
2 senedir hatipoğlına veriyom ist de 50 tane marketi var
3 dayanmaz diyosun en dayanıklı karpuz osmaneli karpuzu
4 1 lira için cayıyolar diyosun ben 10 senedir tarla hesabı satıyom 1 sefer bile çaymak aklımdan bile geçmedi 2008de dönümü 500 tlye verdim karpuz fırladı 4 000 bin tl ye o günkü zararım en az 100 bin lira
2014 yılında hatipoğlu hariç bütün alıçılar çaydı köyümde oçağını batıranlar oldu
ben daha çiftçinin satıpta vazgeçenini duymadım madem bizim burdan alım yapıyon gel bekliyom soğucakpınara

İbrahim bu Hatipoğlu dediğin kim? Hangi market?

İbrahim kardeşim diğer konunda sana yazmıştım belki okumamış olabilirsin. Önümüzdeki sezon kavun ekecek olursan eğer ayrıntılı olarak kaynak olması açısından, bir başlık altında paylaşırsan çok sevinirim.

ENES4422 link=topic=80794.msg959422#msg959422 date=1421600761' Alıntı:
İbrahim kardeşim diğer konunda sana yazmıştım belki okumamış olabilirsin. Önümüzdeki sezon kavun ekecek olursan eğer ayrıntılı olarak kaynak olması açısından, bir başlık altında paylaşırsan çok sevinirim.
sağol abi inşallah ekiçez ayrrıntılı bişekilde paylaim yaparım
DeHLiZ link=topic=80794.msg959472#msg959472 date=1421605112' Alıntı:
hee Anadolu yakasındaymış, o yüzden duymamışım ben :D
ümranıye 4
sultanbeyli
ataşehir
kartal
kadıköy
maltepe
üsküdar 4
güzel yalı
içeren köy
aklıma gelenler en son 52 tane market vardı

ibrahim_11 link=topic=80794.msg959627#msg959627 date=1421617005' Alıntı:
sağol abi inşallah ekiçez ayrrıntılı bişekilde paylaim yaparımümranıye 4
sultanbeyli
ataşehir
kartal
kadıköy
maltepe
üsküdar 4
güzel yalı
içeren köy
aklıma gelenler en son 52 tane market vardı

Daha da artar inşallah da senin satışlar da artar :) Yeni ekimlerde de bekliyoruz ayrıntılı fotoğrafları falan ;) Geçen sefer güzel bir başlık açmıştın zaten, bu sene de olur herhalde :)