massey fergusan 265s kar ile imtihanı

Ynt: massey fergusan 265s kar ile imtihanı

td 100d link=topic=80836.msg970378#msg970378 date=1423851266' Alıntı:
Yaa Fahri abi senin amacın neyki ben hala anlamış değilim Tamam 200 serisini kullanıp memnun kalmamış olabilirsin amenna fakat bu diğer 200 serisininde bi halta yaramadığını göstermez.Bak sana şöyle izah ediyim yaklaşık 2 ay önce Samsungun s5 mini modelini aldım ön kamerasın dan ve helede şarjından memnun kalmadım heleki bugün 2. kez şarja taktım ve şuan şarj yarıya gelmek üzere ve çokta aşırı kullanmıyom bu da demek değil ki diğer samsungların daön kamera ve şarjının çok gittiğini göstermez çünkü çoğuyla denedim onlar buna kıyasla tam istediğim gibi seninki de bu hesap bi sefer kullanmışsın artık hatalsı mı geldı nolduysa artık 200 serisi senin gözünde bu izlenimleri bırakmış

Ama sen yinede fanatiklik ve milletin traktöriüne fazla laf atma biri bişey söyler kaldıramazsın.. Ayrıca Aygün atalık ve tümosan66 nickli arkadaşımıza sonuna kadar katılıyorum haklılar

HAA şunuda söylemeden geçmicem kusura bakmada biz 200 serisini kullananlar enayide bir sen mi akıllısın Emin ol ki biz 20 yıldır kulanıyoz ve başka bi marka ve modele geçtik hiç bir zamanda demedik ki biz yıllarca Mf yi boşa kullanmışız ve bu td leri bu zamana kadar neden almamışız ki demedik
helal olsun kardeşim

Tamam arkadaşlar sizin 265 likeriniz dünyanın en iyi traktörü, dünyada 265 ve 285 üstüne sağlam, az yakan, çok çeken başka bir traktör tanımıyorum ben... Bu konuyu uzatmayalım artık yoruldum sizlere anlatmaya çalışmaktan ama yine de şunu tekrar eklemek istiyorum bakın ben 265s veya 285s çok kötü demiyorum sadece kalıbının ve yaktığının hakkını vermiyor diyorum, ama sizler 1996 model 285 likle 2014 model Td 100 ' ü kıyaslıyorsunuz şimdi soruyorum sizlere siz mi fanatiksiniz yoksa ben mi?

ben td100 lekıyaslayamam üstündür kabul ederim ama o kadarda kotu traktor değil bana göre tt 50 nin çif süremediği yerde her türlü çift sürüyor bizdeki 2000 model 265s bence tek sıkıntı patinaj yapmaya meğilli olması

Bunu izledim iyi ki satmışım dedim zaten memnun değildim ama bu video tamamen beni haklı çıkardı. Kocaman traktör ne bileyim hani çıkmak için biraz çaba göstermesi lazım kendini bir sağa sola doğru savurması lazım ama nerde vitese at bırak mazot bitesiye kadar orada patinajda kalır. Paylaşım için teşekkürler.