hangi traktoru almaliyim yardimmmmmm.

kubota b2530 mu carraro tigre 3200 mü

• Kullanılan toplam oy
    162
Ynt: hangi traktoru almaliyim yardimmmmmm.

FatihEFE link=topic=80838.msg959939#msg959939 date=1421689340' Alıntı:
valla hemen hemen tüm markalar bayilerini yönlendiriyorlar fuar için ama bazen istisnalar olabiliyor mesela bi sene antonio carrora yoktu ertesi sene vardı ama trx serisini getirmemişler massey pek katılmıyor izmir fuarına
newholland en büyük katılımı yapan firma hattat kendisi geliyor ben bu sitede videosu olan fatih beyle orada tanışmıştım daha önce çok ilgili bayisinden daha atak ve traktöre hakim geldi bana
kubota şimdiye kadar benim gittiklerimde vardı ama bazı yıllar gitmemezliğimde oldu burnumun ucu olmasına rağmen mayısta olan bi fuar organizasyonu daha varr izmirde daha çok hayvancılık üzerine ve açık alanda olduğu için hayvanlarda getirilyor ülkü yarış pistinin orada ona bu yıl gidicem geçen yıl ilk yılıydı bide iş sezonuna denk geldi 22 mayıstı gidemedim ama daha profesyönel bi fuar o 2 yılda bir yapılacak dünya standartlarıda böyledir zaten fuarda yenilikler tanıtılır ve 2 yılda bir yapılır ama bizde her yıl her ilde yapılıyo pazar yeri gibi ürünleri getiriyorlar her sene aynı şeyler buyurun fuar satış yapıyoz

Olurda gelebilirsem buradan yazarim size haberlesiriz