hangi traktoru almaliyim yardimmmmmm.

kubota b2530 mu carraro tigre 3200 mü

• Kullanılan toplam oy
    162

öncelikle selamlar....seralarımda kullanmak için ve kucuk caplı tarla bahçe surumleri için kullanacagım.
kubotanın motorunu cok övüyorlar, motorunun yanında diger aksamları da motoru kadar güçlü ve saglam mı. uyduruk parçaları da var mı. kullananlar iyi ve kötü yanlarını yazabilirler mi. b2530 sert ve ağır ama taşsız çakılsız topraklarda 3 lü pullukla rahat kullanılabilir mi? yoksa 2 li pulluga duşurmek gerekir mi
bilgisi olanlar lütfen yorum yapsın

Ynt: hangi traktoru almaliyim yardimmmmmm.

Para miktarına göre değişir; Yoksa kubota çoksa antonio.
Yapacağı işe gelince kullanmadan şunu çeker bunu çeker demek zor bu kadar para verecekseniz, gidip denemeden almayın derim.

önemli olan paranın coklugu ve azlıgından ziyade iyi kullanışlı ve işgorur olması. ama eger biri iyi, digeri çürük ise izin dediginiz gibi yapılabilir. çunku aralarında 8 bine yakın fark var ;))

kubota tercih et o zaman ama patatesi neyle sökecen ?

küçük patates sökme makinaları var kubotaya uygunu da var internette rastlamıştım denk gelirse linkini yazarım grimme de var ama basit bi sistem

turk50 link=topic=80838.msg959787#msg959787 date=1421668158' Alıntı:
kubota tercih et o zaman ama patatesi neyle sökecen ?

küçük patates sökme makinaları var kubotaya uygunu da var internette rastlamıştım denk gelirse linkini yazarım grimme de var ama basit bi sistem
yn

Bu memlekette patates ureten yok yapanda evine yetecekkadar yapiyor. Bu yuzden patates isine fransiziz. Ama istendikten sonra yapilabilir. 2530 a uygun rastlarsan linkini mutlaka ativer sana zahmet.. kubota 2530 kullandiz mi hic? IYIMIDIR

tarmasan link=topic=80838.msg959807#msg959807 date=1421671342' Alıntı:
Size bir video yolluyorum. Bu videoda görülen traktör bizim mümessili olduğumuz size tavsiye edebileceğimiz traktördür. Bu traktörün 26-38-48-61 beygir gücündedir. Slovenya malıdır.

Agromehanika AGT with Agilator bucket

Hicbir bilgiye sahip degilim bu traktor hakkinda biraz arastiracagim. Ilginize tesekkur ederim

face de mustafa çikir bey var antonio carrora pazarlama adı altında sayfası carroralar ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz ekleyip mesaj atın
yanlız dünde dediğim gibi abimiz pazarlamacı olduğu için kullananlar kadar hakim değil mesela tigre4000 i 40 hp demişti ama 31 hp çıktı traktör
yanlız video çekimlerinde çok güçlü boyundan büyük işler yapıyor traktörler ve bahçe ve sera için biçilmiş kaftan
kepçe kullanmak istiyorsanızda rgs olan bi modelle çok rahat edersiniz hem tesviyede hemde arka kepçeyi ön kepçe gibi kullanabilen çok fonksiyonlu bi traktör bunun dışında dal parçalama ve freze gibi çift yönlü çalışabilen ekipmanlarda da büyük avantaj sağlıyor

FatihEFE link=topic=80838.msg959840#msg959840 date=1421676537' Alıntı:
face de mustafa çikir bey var antonio carrora pazarlama adı altında sayfası carroralar ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz ekleyip mesaj atın
yanlız dünde dediğim gibi abimiz pazarlamacı olduğu için kullananlar kadar hakim değil mesela tigre4000 i 40 hp demişti ama 31 hp çıktı traktör
yanlız video çekimlerinde çok güçlü boyundan büyük işler yapıyor traktörler ve bahçe ve sera için biçilmiş kaftan
kepçe kullanmak istiyorsanızda rgs olan bi modelle çok rahat edersiniz hem tesviyede hemde arka kepçeyi ön kepçe gibi kullanabilen çok fonksiyonlu bi traktör bunun dışında dal parçalama ve freze gibi çift yönlü çalışabilen ekipmanlarda da büyük avantaj sağlıyor

Mustafa cikir beyle gorustum daha once. Traktr 31 hp oldugu zaten belli ama mustafabey 31 bg daha fazlaguc urettigini bununda 40 bg e tekabul ettigini soyledi. Carraro bayilerini ve pazarlayanlari tebrik ederim. Tek bir mail attim hemen cvp yazdilar katalog gonderdiler ve aradilar. Bartin kubota bayii bize en yakin bayii oraya mail attim dusundugum kubotayi veekipmanlari yazdim 1 hafta oldu hala necevap yazdilar nede aradilar. Kubota alsamda bartindan almayacagim zaten..
Burada bu traktorlerden yok. Deneme sansim olmadi bunun icin kullanicilardan gorus ve yorum almak istiyorum.

seralarımda kullanmak için ve kucuk caplı tarla bahçe surumleri için kullanacagım.
kubotanın motorunu cok övüyorlar, motorunun yanında diger aksamları da motoru kadar güçlü ve saglam mı. uyduruk parçaları da var mı. kullananlar iyi ve kötü yanlarını yazabilirler mi. b2530 sert ve ağır ama taşsız çakılsız topraklarda 3 lü pullukla rahat kullanılabilir mi? yoksa 2 li pulluga duşurmek gerekir mi
bilgisi olanlar lütfen yorum yapsın

karitli link=topic=80838.msg959851#msg959851 date=1421678902' Alıntı:
Mustafa cikir beyle gorustum daha once. Traktr 31 hp oldugu zaten belli ama mustafabey 31 bg daha fazlaguc urettigini bununda 40 bg e tekabul ettigini soyledi. Carraro bayilerini ve pazarlayanlari tebrik ederim. Tek bir mail attim hemen cvp yazdilar katalog gonderdiler ve aradilar. Bartin kubota bayii bize en yakin bayii oraya mail attim dusundugum kubotayi veekipmanlari yazdim 1 hafta oldu hala necevap yazdilar nede aradilar. Kubota alsamda bartindan almayacagim zaten..
Burada bu traktorlerden yok. Deneme sansim olmadi bunun icin kullanicilardan gorus ve yorum almak istiyorum.

ayın 13 ünde izmir fuarında inceleyeceğim yakından görüşlerimi sana yazarım

Agroexpoyu diyorsun degil mi.Bende karabuk tarim il mudurlugune mail attim ama daha cvp gelmedi eger gezi duzenliyorlarsa bende gelecegim izmir fuarina.. atonio carraro katiliyormus ama kubota katiliyormu bilmiyorum. Gelmeyi cok istiyorum sirf bahce traktorleri icin gelecegim tabiki birde seralar icin.

karitli link=topic=80838.msg959883#msg959883 date=1421682294' Alıntı:
Agroexpoyu diyorsun degil mi.Bende karabuk tarim il mudurlugune mail attim ama daha cvp gelmedi eger gezi duzenliyorlarsa bende gelecegim izmir fuarina.. atonio carraro katiliyormus ama kubota katiliyormu bilmiyorum. Gelmeyi cok istiyorum sirf bahce traktorleri icin gelecegim tabiki birde seralar icin.
valla hemen hemen tüm markalar bayilerini yönlendiriyorlar fuar için ama bazen istisnalar olabiliyor mesela bi sene antonio carrora yoktu ertesi sene vardı ama trx serisini getirmemişler massey pek katılmıyor izmir fuarına
newholland en büyük katılımı yapan firma hattat kendisi geliyor ben bu sitede videosu olan fatih beyle orada tanışmıştım daha önce çok ilgili bayisinden daha atak ve traktöre hakim geldi bana
kubota şimdiye kadar benim gittiklerimde vardı ama bazı yıllar gitmemezliğimde oldu burnumun ucu olmasına rağmen mayısta olan bi fuar organizasyonu daha varr izmirde daha çok hayvancılık üzerine ve açık alanda olduğu için hayvanlarda getirilyor ülkü yarış pistinin orada ona bu yıl gidicem geçen yıl ilk yılıydı bide iş sezonuna denk geldi 22 mayıstı gidemedim ama daha profesyönel bi fuar o 2 yılda bir yapılacak dünya standartlarıda böyledir zaten fuarda yenilikler tanıtılır ve 2 yılda bir yapılır ama bizde her yıl her ilde yapılıyo pazar yeri gibi ürünleri getiriyorlar her sene aynı şeyler buyurun fuar satış yapıyoz