Şakalak Yaşar 3000 Uçtan Yaylı Balta Ayak Hububat Mibzeri Hakkında

Ynt: ŞAKALAK YAŞAR 3000 BALTALI+GÜBRELİ HUBUBAT MİBZERİ HAKKINDA BİLGİ !!!!!!

Çekili tipleri güzel sakalagin ekimi falan hatasiz ama bu tip görmedim hiç sonuçta ayni mantık olacağından fena değildir gibime geliyo.

Ynt: ŞAKALAK YAŞAR 3000 BALTALI+GÜBRELİ HUBUBAT MİBZERİ HAKKINDA BİLGİ !!!!!!

[size=10pt] Ben 9 yildir irtem kullaniyorum 2. makinem bu piyasayada calisiyoruz ispanak yonca sogan bugday arpa yulaf vs vs... 2012 model diger makineyi 2006 da almistik yilda ortalam 1000 ila 1200 donum yer isliyoruz. Ispanak tohumunun kilosu ortalama 60 ila 100 tl arasinda ve donume ortalama 100 bin adet tohum dusurmem gerekiyor. Buda cuvalin icindeki tohum sayisi ve kilo orantisi ile 10 kilo 1 milyon tane varsa donume 1 kilo ekiyorum tahum fiyati malum cok pahali ve makina bi havali makina degil sonucta birde piyasaya çalışıyorum isin sonunda 1 2 kilo fazla atsam adamin 150 200 lirası gitti demektir. Soganda ekiyorum kilosu 200 lira ve donume 400 gr artik ne kadar ince hesaplar yaptigimi siz dusunun ve emanet is yapiyorsunuz. Bu yil piyasaya 700 800 donum ispanak ektim cok kucuk bi hatanin sonucu bile milyarlar oluyor ! . Ilk makinam eridi baltalari felan tek arizada sanziman arizasi pilastik disli oldugundan geri dondururseniz bozuluyor. Kisacasi irtem kullanicisi olarak makinanın ekmegini cok yedik ve allahin izniyle devam ediyoruz.
Eger anlattigim gibi hassas ekimler yapacaksaniz bu is için en uygunu irtemdir. Gidip bayiler le konusabilirsiniz ayar sistemlerini.
Size faydali olabildiysem ne mutlu... [/size]