Erkunta vites eklenirmi

Arkadaşlar Erkunt 80 ilk almak istiyorum ancak en düşük vitesteki Hızı fazla daha yavaş olması Lazım bu Hızı düşürebilirmiyiz çaresi yoksa başkalarına bakacak aslında Deutz Agroplus 77 modeli yanlış olabilir isim şu viteste 3 kademe powershift olan çok ideal ama erkuntun bi çaresi varmı acaba

Ynt: Erkunta vites eklenirmi

hiç cevap yazan olmamış bari ben yazıyımda konu öksüz kalmasın eski nevhollad servisi td 75 in ayna mahrutisini degiştirerek hızını 50 km/h ye çıkardıklarını söylemişti bende tersi olurmu yada sürüngen vitesteki hızı düşüremezmiyiz

[size=10pt]Dişliyi degistirerek hiz degisikligi yapanlar vardi. Surungen vitesteki disliyi sokup tornacida yapilmis disliyle istediginiz sonuca varabilirsiniz ancak yeni traktor alip sanzımanı indirmek ne kadar mantıklı olur bilemedim açıkçası ...[/size]

6mpnexfh_jpg.htm

zaten sürengenin hızları çok düşük. eksi hızda giden traktör daha duymadım ;D

:)
eksi hız degilde lüks serilerin en düşük hızı 2,02 km e seilerinde 1,70 civarı bana 0,8-1 km hızda olması lazım makina için bu yıl debrejin üstünde durara 170 saatte balatayı bitirdi tümo

yeni traktör alıp birde şanzıman masrafı yapınca kaça mal olacak
istediğiniz hızı sunan traktör almak daha mantıklı değil mi hem uğraşmazsınız hemde yapacağınız değişiklikle garantiyi bozmamış olursunuz