ERKUNT TRAKTÖR ZF DEBRIYAJ BASKISI KOMPLE

Merhaba arkadaslar burada erkunt traktöre ait debriyaj baskısını sizlere tanıtıcagım ,
Her traktör gibi erkunt traktörde debrıyaj baskı ve balata çok yer kullanım çok önemli baskı ve balata özellikle zf sanzumanlı erkuntlarda çok tükeltigini ögrendim steyr-başak-erkunt-tumosan bunların baskı ve balatası devamlı gidiyor bunun için yapmanız gereken debrıyajı fazla zorlamamak devamlı debrıyaja ayagınızın basılı kalmaması ozen göstermek peki bu debrıyaj baskının fiyatları nerelerde araştırmam sonucu daha oncede yazmıştım www.traktorparcam.com web sitesinde fiyatlarına baktım.İki marka satılıyormış birisi valeo marka biride winpart kendi markaları fiyat olarak gayet uygun http://www.traktorparcam.com/ZF-DEBRIYAJ-BASKISI-KOMPLE,PR-103.html bu linkdende bakabılırsınız üstelik kargo ücreti yok ve hediye olarak duvar saati yolluyolar hemde trakkulup uyelerıne 25 tl ındırım tanımışlar sizlerde bence yedek parça alırken arastırırsanız ne kadar uygun olcagını göreceksınız...

Ynt: ERKUNT TRAKTÖR ZF DEBRIYAJ BASKISI KOMPLE

abi debriyaj bu basarsan asınır zaten her kullandıgında biraz daha ömrü gidiyo =) onun için traktörle tarlada debriyajla pek oynamıyorum hele sıra basında durmus vaziyette pullugu indirip debriyajla kalkıs cok sakıncalı diye düşünüyorum. benim traktörde seri 1 sürüm vitesi bir kez takıyorum eve gidene kadar nerdeyse hiç basmıyorum debriyaja

Ynt: ERKUNT TRAKTÖR ZF DEBRIYAJ BASKISI KOMPLE

fyaglikara link=topic=80912.msg960620#msg960620 date=1421839615' Alıntı:
abi debriyaj bu basarsan asınır zaten her kullandıgında biraz daha ömrü gidiyo =) onun için traktörle tarlada debriyajla pek oynamıyorum hele sıra basında durmus vaziyette pullugu indirip debriyajla kalkıs cok sakıncalı diye düşünüyorum. benim traktörde seri 1 sürüm vitesi bir kez takıyorum eve gidene kadar nerdeyse hiç basmıyorum debriyaja
anladım ama debrıyaj sıkıntı işte gittinmi gidiyor malesef :(