Çınar Gübre Dağıtma Römorku 10m3

Ynt: Çınar Gübre Dağıtma Römorku 10m3

Arkasında helezon olmayanlar sıkıntı çıkarabiliyor bu sene ben dağıttırdım burda bu işi ticari yapan 2 kişi var birinde bu tip birinde helezonlu var ikisininde işini gördüm bu tip hoşuma gitmedi açıkcası ki be. Kuru tavuk gübresi dağıttırdım . Helezon hem kuru hem yaşta benim fikrimce daha iyi

hüseyin35.5 link=topic=80928.msg960744#msg960744 date=1421858554' Alıntı:
Çınar cokcanlar ve fimaksi inceledim bayagi çınar sanki daha iyi dagitıyor gibi geldi sizce bu ucunden hangisi daha iyi
Bu üçü içinde cokcanlar daha iyi bizde öz yesilyurt makinenin gübre dağıtma römorkunu kullanıyoruz yapı olarak cokcanlarin aynısı dağıtımı güzel yapıyor.

Slmlar birkac farkli model kullandım gubre dagitimi en iyisi cinar diyebilirim kuru veya yas hiç farketmiyor 8 saatte 400 tona yakın gubre attım sağlamlığı bakımından +1 puan verebilirim

a.mutlu link=topic=80928.msg960852#msg960852 date=1421868165' Alıntı:
Slmlar birkac farkli model kullandım gubre dagitimi en iyisi cinar diyebilirim kuru veya yas hiç farketmiyor 8 saatte 400 tona yakın gubre attım sağlamlığı bakımından +1 puan verebilirim
bizim burdada daha çok çınar var hatta bizim komşu tarlada tesisleri var 2 tane resimdekinin mavisinden sabah akşam çekiyorlar ama helezonlular daha iyimiş bnde öğrenmiş oldum