Traktör Dar - İnce - Süne - İlaçlama Lastik ve Jantları

İşin Uzmanından
Traktör Dar - İnce - Süne - İlaçlama Lastik ve Jantları

BUĞDAY, KANOLA, PANCAR, SOĞAN, PAMUK, ÇELTİK, KEREVİZ, PATATES, DOMATES, BİBER, AYÇİÇEĞİ, ÇİLEK, DANE VE SLAJLIK MISIR GİBİ ÜRÜNLERE HASAR VERMEDEN, ÜRÜN ARASINA GİREREK GÜBRE- İLAÇLAMA - ÇAPA YAPMA ' da KULLANILAN İNCE VE DAR LASTİKLER HER MARKA TRAKTÖRE GÖRE YAPILIR VE SATILIR.
AYRICA TRAKTÖR, BİÇERDÖĞER VE İŞ MAKİNASI JANTLARI MEVCUTTUR.
4X4 TRAKTÖRLERDE AKS DÖNÜŞ ORANI HESAPLANARAK UYGUN JANT ve LASTİK ÇAPLARI HESAPLANIP YERİNDE MONTAJ HİZMETİMİZDE VARDIR.
HER TRAKTÖRE GÖRE LASTİK VE JANT BULUNUR

Sahibinden İlan No: 196726086

Ynt: Traktör Dar - İnce - Süne - İlaçlama Lastik ve Jantları

Meraba benim bi sorum olcaktı. Bizim arka tekerlek ince fakat önlere bulamadık bulduğumuz yüksek geldi bulduğumuz yerden yüksekliği 117 Cm geliyordu bize yüksekliği 110 Cm olan lastik lazım sizde mevcutmu jantlar beraber çifti ne kadar bilgi verirseniz sevinirim

2015 Harman Vadeli Peşin Fiyatına Vadeli Satışlarımız Başlamıştır..
Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Telefon No: 0532 615 2203

enesenes link=topic=80930.msg965394#msg965394 date=1422865515' Alıntı:
2015 Harman Vadeli Peşin Fiyatına Vadeli Satışlarımız Başlamıştır..
Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Telefon No: 0532 615 2203
iyi akşamlar benim asıl kafama takılan şey genel olarak baktığımda 13.6 inç genişliğindeki lastiklerle ilaçlama yapılıyor nedeni nedir? Bu lastikleri td100e taksak (traktör ağırlığı 4200 kg dolu ekipmanla birlikte 6000 kg varsayalım) dayanıklılık durumu nasıl olur? ve nakliye hariç ortalama bir fiyat verebilirmisiniz 4wd td100 için?

Bizim lastikle ilgilenen ve hertürlü teknik destek ve fiyat alabileceğiniz volkan bey in telefonu nu veriyim ben size 0533 748 2018, her konuda yardımcı olacaktır.