6441-TIR Çekerken

Ynt: 6441-TIR Çekerken

videonun ortasından sonrasını dikkatele izlersen.. tırın sağ ayna vs.. gitmiş.. hatta yanına yatmışta olabilir.. ilerde bikaç çekici onu bekliyo.. zaten tır HİÇ çalışmıyo, çaba yok.. zetor çekicilere götürüyo galiba..

parça ve usta sıkıntısı olmasın bu traktörü kaçırmam güzel hoşuma gidiyo çok klasik bi traktör değil çok mekanikte değil.eğer parçasını ve ustasını bula bilseydim geçenlerde konyadaki tek çeker zetoru kaçırmaz alırdım.steyr den çok iyi olduğu kesin ve hemen hemen temiz bi steyr parası 20 binlira bişey değildi

tarmasanla bugün görüştüm çok yakında görücüye çıkcaz diyolar.. parça servis neyse yapılacak dediler..

bide şu var.. en kötüsü rektefe istedi diyelim.. bizim 2. el aldığımız 6421 ' in başına geldi.. 10 gün sürmedi hepsi.. ama 7 bin tl civarını buldu.. sonuçta ithal motor..

yoksa normal yağı-filtresi..vs onlar iş değil.. hepsi var..

http://youtu.be/-Py02uhllSs

bence geç kalıyolar çünkü piyasada yerli tratörler çoğaldı çiftçinin alım gücü yükseldi krediler sayesinde..parça çok önemli bizde newholland tm130 war geçen sene yan kolları tutan U şeklinde bi demir var o kırıldı parçayı burda bulamadık ankarada da yoktu istnbulda da 1 tane kalmış.bunların ikisininde aynı olması gerekiyormuş biri yeni biri eski olmamalıymış.bizde sanayide tornada ona benzer bişey yaptırdık idare etsin die çok şükür daha bişey olmadı parçayı yazdırmamıza rağmen daha orjinalleri gelmedi.düşününki bu bide yedek parçası en geniş markaa

Bu traktörü sıfır alıp tek elden kullanırsan zaten öyle zırt pırt sorun çıkarıp kimseyi üzmez döküm kalitesi işçilik parçadaki uyum en önemli artıları ayrıca önemli parçaları filtre olsun sürekli değişmesi gerekecek parçalar olsun onu satmayı piyasaya sokmayı düşünen firma fazlasıyla getirmek zorunda yasa gereği yapmak zorunda hepsinden öte ama yok ben alır tepe tepe kullanırım param çok dersen hangi traktör olursa olsun yolun hep sanayiden geçer.