8 TON KAPASİTELİ TIR TİPİ GALVANİZ SAC SANTRAFUJLU SU TANKERİ — PALAZOĞLU

Cevap: Ynt: 8 TON KAPASİTELİ TIR TİPİ GALVANİZ SAC SANTRAFUJLU SU TANKERİ — PALAZOĞLU

hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip olsun İnşallah. nekadara maloldu acaba. birde imalatı ne kadar zaman aldı acaba? sizin traktör kaç beygir.

Resimdeki130 hp imalati 10 gun en fazla bayiye soyleyin istedgnizi yaparlar 14 bine fln geldi

• Beğen
Tepkiler: murat76
Cevap: Ynt: 8 TON KAPASİTELİ TIR TİPİ GALVANİZ SAC SANTRAFUJLU SU TANKERİ — PALAZOĞLU

fiyat olarak uygun da sizin traktör benimkinin iki katı gücünde. benim traktör çeker mi diye korkuyorum. rengi hakikaten güzel olmuş maşallah.

11 bin liraydi kasim ayinda sonra tercihimi koksaldan yaptim cumku sac kalinligi 2.5 milim
Ethem köksalın saç kalınlığı 3 mm palazoğlu nun 2.5 mm diye biliyorum. Zaten buna dayanarak köksalı tercih ettim.Yalnız depoyu şaseye bağlayan saplamalara dikkat et.Benim 6 tonluğun 5 tanesi eksikti.Fabrika ilgilendi ve gönderdi. 2 tanesini takabildim 3 tanesinin delikleri denk gelmedi .Yeni delikte açılmıyor ,çünkü çamurluğun altında Malesef bu şekilde kullanacağım...Sende bu saplamaları kontrol et.Gevşekte olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Ethem ertürk

Ethem köksalın saç kalınlığı 3 mm palazoğlu nun 2.5 mm diye biliyorum. Zaten buna dayanarak köksalı tercih ettim.Yalnız depoyu şaseye bağlayan saplamalara dikkat et.Benim 6 tonluğun 5 tanesi eksikti.Fabrika ilgilendi ve gönderdi. 2 tanesini takabildim 3 tanesinin delikleri denk gelmedi .Yeni delikte açılmıyor ,çünkü çamurluğun altında Malesef bu şekilde kullanacağım...Sende bu saplamaları kontrol et.Gevşekte olabilir.

Ben bunu ozel 4 mm
İstedm oyle yapildi saplamalarda tam arkadasm seninkinden brz dis gorunus olarakta farkli yapilmis dglmi

• Beğen
Tepkiler: uğur22