mazot gübre ve yemlik bitki destekleri askıya çıktı

Ynt: mazot gübre ve yemlik bitki destekleri askıya çıktı

Hacı Mehmet COŞKUN link=topic=81074.msg962810#msg962810 date=1422281859' Alıntı:
Bizim buğday fark ödemeleri verilmedi daha .askıya cıkalı nerdeyse 2 ay oldu.
sizde verildimi buğday farkları.
abi bizde ekimden önce almıyorlar bugday farkı için faturyı her yılda mayıs yada haziranı buluyor ödemeleri . mazot gübre son 5 yıldır ocak sonu slajlık mısırsa şubat içinde yatıyor hiç şaşmadı 5 yıldır günü değişiyoda ay olarak değişmiyor

Arkadaşlar destekleri mayıs ayında vericekermiş galiba . Öyle bir duyum aldım. Güya akılları sıra mayıs ayında verip oy devşirecekler. Eğer böyle bir şey yaparlarsa ve bu fikir hükümetin içindeki hangi geri zekalıdan çıktıysa , ben güler geçerim.Oy vermeyen zaten size oy vermez kardeşim . Aptalmı sanıyorsunuz bu milleti...

poyyraz link=topic=81074.msg970549#msg970549 date=1423864330' Alıntı:
Arkadaşlar destekleri mayıs ayında vericekermiş galiba . Öyle bir duyum aldım. Güya akılları sıra mayıs ayında verip oy devşirecekler. Eğer böyle bir şey yaparlarsa ve bu fikir hükümetin içindeki hangi geri zekalıdan çıktıysa , ben güler geçerim.Oy vermeyen zaten size oy vermez kardeşim . Aptalmı anıyorsunuz bu milleti...
Bugün itibariyle tarim bakanligi aciklama yapmis pazartesi baslayip 19 subata kadar bitecek sekilde mazot gubre be toprak analizi destegi ödenecek

fatihcastle link=topic=81074.msg970550#msg970550 date=1423864449' Alıntı:
Bugün itibariyle tarim bakanligi aciklama yapmis pazartesi baslayip 19 subata kadar bitecek sekilde mazot gubre be toprak analizi destegi ödenecek

İnşallah dediğin gibi olur arkadaşım . ama ben şu an tarım bakanlığının sitesine baktım öyle bir haber gözükmüyor. geçen yıl tarım bakanlığı destekleme yatış tarihlerini kendi sitesinden duyuruyordu.

c78384ef15ee1473bf0f02322a62ad16.jpg

poyyraz link=topic=81074.msg970560#msg970560 date=1423864673' Alıntı:
İnşallah dediğin gibi olur arkadaşım . ama ben şu an tarım bakanlığının sitesine baktım öyle bir haber gözükmüyor. geçen yıl tarım bakanlığı destekleme yatış tarihlerini kendi sitesinden duyuruyordu.
Link kopyalayamadim resmi attim☺

poyyraz link=topic=81074.msg970577#msg970577 date=1423865251' Alıntı:
teşekkürler fatih kardeşim . en azından köyden telefon edipte soran arkadaşlara söyleriz bari.
Pazartesi hesapta görmeden inanmam internet bankaciligi var zaten bakarim yatarsa binaen tekrar duyururum

poyyraz link=topic=81074.msg970587#msg970587 date=1423865929' Alıntı:
fatih bu haber geçen yılın haberi be kardeş.
Facede paylasilmis bende tarihine bakmamistim kusura bakma dikkat edememisim 😨😨😨😨şaşkinim su an ne diyem

Tekrar kusura bakma abi biraz önce forumda baslik acmis bi arkadas geri kaldirdi heralde acilmiyor demek yalan haber cabuk dağılıyor böyle dikkat etmek lazim