Deutz motor Massey Ferguson modelleri?

yanlış hatırlamıyorsam massey in bazı modellerinde deutz motor kullanılıyor ama hangi modellerinde kullanılıyor. performans olarak deutz motorlu mf mi iyi yoksa perkins motor mf mi. :) aklıma takıldı sorayım dedim :)

Ynt: Deutz motor Massey Ferguson modelleri?

3.075-3.085-3.095-3.105 deutz
geri kalan alayı perkins
deutzlar perkinse göre hem çekişli hemde uzun ömürlü revizyon masrafı perkins göre daha pahalı ve yakıtı biraz fazla fazla derken ufak işlerde

ceksparow-1986 link=topic=81100.msg963195#msg963195 date=1422365835' Alıntı:
3.075-3.085-3.095-3.105 deutz
geri kalan alayı perkins
deutzlar perkinse göre hem çekişli hemde uzun ömürlü revizyon masrafı perkins göre daha pahalı ve yakıtı biraz fazla fazla derken ufak işlerde

bence de deutz motorlar daha iyi performans verir :) cevap için tşk bu arada.

bana göre deutz motor ... 6 sene 3105 kullandım memnun kaldım baskı balata sorunu haric ama cekişte 1 numaraydı . su an 5455 var onun uzerınde perkıns motor takılı ama 3105 kadar seri değil , güç olarak tabi biraz daha üstün ama 3105 daha az yakıyordu , birde ikinci traktörüm deutz fahr agrofarm 430 var gectığımız kurban bayramında 398 le değiştirdim daha yenı olmasına 5455 in ekıpmanlarıyla denemeler yaptım şimdilik memnunum yanı . daha 128 saatte kesın bırsey soylemiş olmayayım tabı ama zaman gectikce bellı olacak oda

ve ayrıca FENDT traktörlerin bazı modellerının uzerınde bıle deutz motor takılı yanı .