Trakkulüp 2. geleneksel Trakya Buluşması

Merhaba arkadaşlar,
2. Geleneksel Trakya buluşması için bu hafta sonu cumartesi 31.01.2015 yapabiliriz,kış mevsiminde bu periyodda havalar uygun gidiyor ,yoğun yağışlar sebebiyle tarla çalışmalarına ara verildi bunu değerlendirebiliriz diye umuyoruz. VlBuluşma yeri yine Büyükkarıştıran olabilir , siz ne dersiniz?

Buluşma Noktası:

Büyükkarıştıran girişindeki Bünge Yağ Fabrikası Karşısındaki Benzinlik.
Saat 11.00 ' da buluşma saatidir.

Ynt: Trakkulüp 2. geleneksel Trakya Buluşması

İSMAİL TUTAR link=topic=81151.msg963640#msg963640 date=1422460141' Alıntı:
Katılmak isterim.Cumartesi günleri çalışıyorum,pazar olsaydı iyi olurdu belki.çok şey istiyorum ama keşke Lüleburgaz olsaydı,Malum aracım yok dolmuşla zor.
Takip..
Bende vizeliyim usta evrenlı koyunden . Uygun olursam beraber gıdebılırız.

Gecen sene e5 kenarinda benzincide saat 11 civari bulusuldu ardindan Karıştıran içinde bir köfte salonuda sohbet edip yemek yedik ,sonrasinda kahveye gectik orda sohbet muhabbet fasli oldu yine aynı süreci uygulayabiliriz

ufukk link=topic=81151.msg963859#msg963859 date=1422484297' Alıntı:
Gecen sene e5 kenarinda benzincide saat 11 civari bulusuldu ardindan Karıştıran içinde bir köfte salonuda sohbet edip yemek yedik ,sonrasinda kahveye gectik orda sohbet muhabbet fasli oldu yine aynı süreci uygulayabiliriz
Abi bu buluşma kesin olucakmı ona göre hazırlylım kendimizi.

İSMAİL TUTAR Doğancalı link=topic=81151.msg963640#msg963640 date=1422460141' Alıntı:
Katılmak isterim.Cumartesi günleri çalışıyorum,pazar olsaydı iyi olurdu belki.çok şey istiyorum ama keşke Lüleburgaz olsaydı,Malum aracım yok dolmuşla zor.
Takip..

İslamdogan link=topic=81151.msg963834#msg963834 date=1422480189' Alıntı:

Arkadaşlar Vize merkezdeyim program yaparsanız; ölmez sağ kalırsak benide dahil ederseniz katılmak isterim.

İslamdogan link=topic=81151.msg963834#msg963834 date=1422480189' Alıntı:
Cumartesi çok zor akşamüstü 15,30 gibi bitiyor işim keşke pazar olsaydı.ama yine haberleşiriz katılmak isterim.olmazsa başka zaman nasıl olsa vizeye geldiğimde buluşuruz.

Evet Trakyalı arkadaşlar konu günceldir. Gelmek isteyenleri yarın bekliyoruz. Duymadık görmedik demeyin...:D

Buluşma Noktası:
Büyükkarıştıran girişindeki Bünge Yağ Fabrikası Karşısındaki Benzinlik.
Saat 11.00 ' da buluşma saatidir.

Gelmeyi düşünen ve daha önce buluşmalara katılmamış arkadaşlar telefon numaralarını bana özelden göndersinler. Her ihtimale karşı geç gelen veya bulamayan olursa ona göre yönlendirme yaparız.

Evet Trakyali arkadaşlarimiz son mesajlarimiz bunlar :)
Buyrun gelin tanişalim , gelmeyi düşünen ama kararsız arkadaşkarimizdan aksiyon bekliyoruz,dustero ,iskender ,Yilmaz nerelerdesiniz :)