*** Dünya Çapında Satılık Traktör Sitesi ***

Ynt: *** Dünya Çapında Satılık Traktör Sitesi ***

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=81196.msg964251#msg964251 date=1422618202' Alıntı:
yaw bu gümrük herşeye burnunu sokmasaydı..
adam oradan posta ödemeli direkt yollasaydı ne olurdu sanki..
abi nasıl alcaz bide o var
ben ingilizce olarak nasıl sorayım çatlak patlak varmı diye :D
adamlar anlamazlar en fazla arızası varmı diye sorarız yok derler :D
bide pazarlık etme meselesi var ki hiç girmiyorum

POYRAZLI TALHA link=topic=81196.msg964255#msg964255 date=1422618600' Alıntı:
Başkasına satmamak şartıyla yurtdışından araç getirebilirsin diye duydum traktörlerde de böyle birşey olamazmı?
yanlış duymuşsun
vergisini verip gümrükten geçirdikten sonra istediğine satarsın yada araç yabancı plaka olarak gelir 6 ayda 1 sınırdan girdi çıktı yaparsın ama traktörle bu olmaz herhalde
ha bide suriyedeki karışıklıklardan ötürü suriye plakalı araçlar için 5 yıllık özel izin tanınmış

Türkiyede yurtdışından ikinci el otomobil ve traktör ithal eden firmalar var. Hatta bir sitede şimdi ismini vermeyeyim, ilanları vardı. Her çeşit ikinci el traktör, biçerdöver yurt dışından temin edilir diye yazmışlar. Ayrıca sattıkları traktöre 2 yıl garanti veriyor ve bu süre sonunda arıza yapması durumunda parça temin garantisi de veriyorlar.

sagalassos link=topic=81196.msg964537#msg964537 date=1422649140' Alıntı:
Türkiyede yurtdışından ikinci el otomobil ve traktör ithal eden firmalar var. Hatta bir sitede şimdi ismini vermeyeyim, ilanları vardı. Her çeşit ikinci el traktör, biçerdöver yurt dışından temin edilir diye yazmışlar. Ayrıca sattıkları traktöre 2 yıl garanti veriyor ve bu süre sonunda arıza yapması durumunda parça temin garantisi de veriyorlar.
İsmini verseniz fena olmaz aslında :)