atak bir kalkış.....

Ynt: atak bir kalkış.....

Çok güzel seri makinaymış.
bu kadar ağır bir yük ile önünün kalkmaması zannediyorum römörk ' ün traktöre bağlanma şeklidir. bizim bildiğimiz çekiler ' i hep alt taraftan bağlarlar römörk ' e. oda en ani kalkışta traktörün ön tarafını kaldırır. ama tabiki ön tarafın kalkması için bu kadar seri bir makina gerekir. paylaşım için teşekkürler.

gökoğlu link=topic=9071.msg95308#msg95308 date=1226430066' Alıntı:
Çok güzel seri makinaymış.
bu kadar ağır bir yük ile önünün kalkmaması zannediyorum römörk ' ün traktöre bağlanma şeklidir. bizim bildiğimiz çekiler ' i hep alt taraftan bağlarlar römörk ' e. oda en ani kalkışta traktörün ön tarafını kaldırır. ama tabiki ön tarafın kalkması için bu kadar seri bir makina gerekir. paylaşım için teşekkürler.

VARIO serisinde makinanın yükü herne olursa olsun çok özel bir durum harici stop etme gibi bir durumu yok buna müteakip ya çekecek ya burnunu dikecek bunların sonunda ise patinaj dediğimiz hareket meydana gelecektir yanlışsa lütfen sayın abilerimin düzeltmesini talep ederim

D_Artagnan link=topic=9071.msg95315#msg95315 date=1226430525' Alıntı:
Yanılmıyosam 15-16sn de 50 km çıkabiliyo yüksüz!Atak derken daha hızlı bişeymi lazım :)
800 vario için 16 sn hızlanma zamanı çok büyük bir rakam ...10, 5 sn ilere inmekte fayda var diye düşünüyorum...