çiftçi için en iyi pick up sizce hangisi.....

Ynt: çiftçi için en iyi pick up sizce hangisi.....

ben 2006 model toyota hılux 4*2 comfort kullanıorum yakıt ve konfor olarak memnunum gruntu olarak tek cekerlerı pek tatmın edıcı deıl ama konforun arka koltuklardada saglanması acısından cok ii ve memnunum sızce???**

bizde de nissan sky star var memnunuz ama yakıt yönünden mitsubishilere göre daha fazla yakıyor.benim favorim mitsubishi nin yeni modelleri...

Bizde de 2001 model Hilux 4x2 Extra var. Yakıt konusunda en az yakan pick-uplardan. Konfor olarakta arka kabini diğer markalara göre daha geniş alan sunuyor. Biz aldığımız zamanda Toyota ' yı seçmemizin nedenleri arasında yakıt, konfor, sağlamlık ve 1.000.000 km garantisi etkili olmuştu. Gerçekten çok sağlam bir araç. Şuan için ise piyasadaki Pick-uplar arasında hoşuma gidenler Nissan Navara ve yeni Mitsubishi ' ler. Açıkçası yeni Toyota ' ların tipi pek hoşuma gitmiyor.

nissan cabuk dokulen arabadir.ama toyota ve mitsubishi daha saglamdir .mitsubishi motoru japon savas ucagi motorunu uretim yapan firmadir.bence mitsubishi derim dorusum

ipsiz recep link=topic=9081.msg96885#msg96885 date=1226877122' Alıntı:
nissan cabuk dokulen arabadir.ama toyota ve mitsubishi daha saglamdir .mitsubishi motoru japon savas ucagi motorunu uretim yapan firmadir.bence mitsubishi derim dorusum
evet sana katılıyorum bizde amcamlar babam vs olarak toplam 3 tane skystar var şimdi de bende var ilk skystar 2005 model ve tersanede çok saç kalııpları ve gemi ırgatları çekti veya kasasına çekisinin 2-3 katı yük koyuldu ama dandikliğinden midir nedir bişey olmadı hala daha canavar gibi çalışıyor anlam veremedik herhalde dandik ki bütün marmara adasında mermer ocağı sahipleri ve çalışanları nissan skystar veya navara kullanıyor enteresan diilmi....Peki siz nasıl dağıtabildiniz skystarı?? tabi sizin varsa ??

sen kullandin diye saglam olmasimi lazim.herkes malini over bende yok .alamamizliktan degil ihtiyacim yok .ww caddy .var bende .nedense bu sitede patent muhendisi gibisin

ipsiz recep link=topic=9081.msg97303#msg97303 date=1226952487' Alıntı:
sen kullandin diye saglam olmasimi lazim.herkes malini over bende yok .alamamizliktan degil ihtiyacim yok .ww caddy .var bende .nedense bu sitede patent muhendisi gibisin
sen okumasını bilmiyorsun yada decoder çalışmıyo okuduklarını çözemiyorsun ben sadece ben kullandım mı diyorum sindire sindire şimdi sakince bi oku sonra bir derin nefes al içinden 10 a kadar say, başarabilirsen... sonra birdaha oku....neyse önemli değil ben same traktör sahibiyim fakat sameyi övmüyorum doğruya doğru yiğidi öldürürüm ama hakkını veririm bu zamana kadar da böyle yaptım beni tanıyan tanıyor tanımayan da senin gibi herhangi bir yerlerinden yok patent mühendisi yok bilmemne bilmemne diye uyduruyor...