*YENİ*NEW HOLLAND İLAÇLAMA MAKİNALARI

Ynt: *YENİ*NEW HOLLAND İLAÇLAMA MAKİNALARI

ithal havasına sokulmak istenmiş gibi bir hali var makinaların. ilk bakışta ithal mal diye anladım ama çehresine bakınca makinaların yerli malı havası çok hissediliyor. yani td serisini tl serisi kalitesinde yutturmak gibi bişey yani benim ilk anladığım..eğer yerliyse ve satarken de belirtiliyorsa problem yok.

Ayn td ler gibi aslında şöyle bir farklılık var bu makinada kullanılan motor ve diğer parçalar tamamen italyan ama bildiğiniz gibi montajı burda yapılınca piyasaya daha uygun bir fiyatla girebiliyorsunuz.Buda çifçiye alım gücü veriyor.Bir çiftçinin böyle bir makinaya 20-25000 vermesi zor tabiiiki.Bu şekilde 9-11000 ytlye satışa çıktı.

Şu anki liste fiyatları kdv hariç kdv dahil
HF 2500 Dik Rotovatör 6.600 € 7.128 €
HF 3000 Dik Rotovatör 7.310 € 7.895 €
bunlara 90-100 beygirlik motor yeterli

yukarıdakiler dik rotovatör bunlarda sizin sorduğunuz kobra tarzı toprak frezelerin fiyatı
RE 205 Toprak Frezesi 2.450 € 2.646 €
RF 230 Toprak Frezesi 3.960 € 4.277 €
RP 230 Toprak Frezesi 4.160 € 4.493 €
RP 250 Toprak Frezesi 4.420 € 4.774 €
RP 300 Toprak Frezesi 4.980 € 5.378 €

eline sağlık bende gittim c.tesi günü gerçekten güzeldi hele orda t8020 yi çalıştırıp götürdüler ya acayip bir hava oldu sesi falan

bencede akgül tam emin değilim ama onundu çünkü egzostan fln belli oluyordu zaten çalıştırıp tıra yüklediler götürdüler

ama tıra niye yükledilerki...doğru o adam adananın bi ilçesinde otryo gerçi yakında olsa şehir içinde kocaman motorun ne işi war birinin üstüne cıkar fln..;D

Bu ilaçlama makinalarının kendisini ya da montajını ülkemizde hangi marka ya da firma yapıyor acaba öğrenebilir miyiz ersin Bey?