Zetor Gücünü Ispatlıyor

Ynt: Zetor Gücünü Ispatlıyor

murat.. zetorun avrupadaki imajı ÇOK net ve duru.. orda zetor aynen şu.. zetor=AZ para ve ÇOK iş.. az yakıt ve ÇOK çekiş..

çünkü bayi-servis-tanıtım reklam bilinirlik özellikle doğu avrupada %99,99 olmuş artık..

avrupa videolarda 3-5-10 motor aynı işte çalışıyo HEPSİ zetor tesadüf olamaz.. ki gidip gelenlerden de dinledim.. bulduğum herşeyi de inceledim.. durum aynen bu..

ama ne yazık ki ülkemizde bu bilinirlik-yaygınlık yok.. kısa vadede olacak gibi de değil.. ülkemizde bi vesile alıp sonra peşini bırakmayanlar var o kadar..

ha kendi adıma ÇOK kaliteli, ÇOK teknolojik ÇOK pahalı motorlar gördüm inceledim.. ama bunun tadı bambaşka bişe.. ama bizimkisi millet emsal olmaz.. bizimkisi güvercincilerin, hobicilerin hastalığına dönüştü :)

zaten azıcık bayi-servis ağı otursun tanıtıma reklama HİÇ ihtiyacı yok.. üstüne denemek için binen daha inmez evinin önüne çeker :)

UÖZKAN.77 link=topic=81433.msg966480#msg966480 date=1423073162' Alıntı:
murat.. zetorun avrupadaki imajı ÇOK net ve duru.. orda zetor aynen şu.. zetor=AZ para ve ÇOK iş.. az yakıt ve ÇOK çekiş..

çünkü bayi-servis-tanıtım reklam bilinirlik özellikle doğu avrupada %99,99 olmuş artık..

avrupa videolarda 3-5-10 motor aynı işte çalışıyo HEPSİ zetor tesadüf olamaz.. ki gidip gelenlerden de dinledim.. bulduğum herşeyi de inceledim.. durum aynen bu..

ama ne yazık ki ülkemizde bu bilinirlik-yaygınlık yok.. kısa vadede olacak gibi de değil.. ülkemizde bi vesile alıp sonra peşini bırakmayanlar var o kadar..

ha kendi adıma ÇOK kaliteli, ÇOK teknolojik ÇOK pahalı motorlar gördüm inceledim.. ama bunun tadı bambaşka bişe.. ama bizimkisi millet emsal olmaz.. bizimkisi güvercincilerin, hobicilerin hastalığına dönüştü :)

zaten azıcık bayi-servis ağı otursun tanıtıma reklama HİÇ ihtiyacı yok.. üstüne denemek için binen daha inmez evinin önüne çeker :)
bayisi serviside olmaz.milletimiz gider tdye 100000 verir yine zetor almaz.değiştiremezsin bu kafayı

inan 1 kere binip deneyip beğenmeyene rastlamadım diyebilirim ama cesaret edip alan da çıkmıyo.. normaldir bişe diyemem.. ne aradığına bakar..

ama binicisi de kolay kolay vazgeçmez..

paylaştığım videolar ortada :)

O yüzden abi traktörü piyasaya sokmak isteyen firma önce alınabilir fiyatla binilir ve vazgeçilmez bi traktör imajı oluşturmalı ilk başta yoksa zetor bizim için videolar ve kullanıcı yorumları olarak kalır hep olduğu gibi.

rahimavci link=topic=81433.msg966683#msg966683 date=1423132586' Alıntı:
ALLAH yardımcınız olsun :D ama konuşurken bunlar konuşulur almaya gidince herkes nh yada tümo alır ;)
yok ben zaten zetoru övmüyorum hayatımda bi tane bile zetor görmedim ...ama en son dediğine bende katılıyorum ya new holland ya tümo yada erkunt bermuda şeytan üçgeni gibi :)

devlette mecburen yerli üreticiyi korumak için ithallere EK vergiler vs.. bindiriyo.. hem ithal hem kaliteli hem yerli fiyata motor ÇOK zor bi olay..

tabiki yerli pazarı NH-Tümo-Erkunt paylaşıyo öbürleri devede kulak kalıyo bu durumda.. yani çok satılmaları normal..

rahimavci link=topic=81433.msg966683#msg966683 date=1423132586' Alıntı:
ALLAH yardımcınız olsun :D ama konuşurken bunlar konuşulur almaya gidince herkes nh yada tümo alır ;)
Bizi umutmayın, JD severiz, hatta hastası sayılırız, MF diyince akan sular duruyo resmen :) Bahsi geçen 2 markaya Erkuntu da eklemek lazım, çok bi çare düşmedikçe almam imkansız, şahsi fikrim.

zetoru fazla ovuyorsunuz...servısı yok parcası yok ama bır nh bır feruson gıt koyde bıle parcası vardır bu işlerde servıse bakıcaksın sen gunde 10 bın kazaıyorsun atıyorum bu motor arızalanınca 10 gun yatsa 100 bın yapar (zarar) ama nh de gelır ertesı gun parcayı takar buda 90 bın kardasın (al sana bı nh parası) demektır ısterse zetor olumune bozulmasın neye yarar bu rıske deyer mı ?

Smf link=topic=81433.msg966697#msg966697 date=1423135073' Alıntı:
zetoru fazla ovuyorsunuz...servısı yok parcası yok ama bır nh bır feruson gıt koyde bıle parcası vardır bu işlerde servıse bakıcaksın sen gunde 10 bın kazaıyorsun atıyorum bu motor arızalanınca 10 gun yatsa 100 bın yapar (zarar) ama nh de gelır ertesı gun parcayı takar buda 90 bın kardasın (al sana bı nh parası) demektır ısterse zetor olumune bozulmasın neye yarar bu rıske deyer mı ?
günde 10000 kazanılan iş hangisiyse biz her işi bırakıp onu yapalım usta boşa yaşıyoruz demekki .10 günde bi motor parası kazansaydi millet herkesin kapısında 5 tane fent olurdu.

• Beğen
Tepkiler: Yörükoğlu

konaklı88 link=topic=81433.msg966698#msg966698 date=1423135334' Alıntı:
günde 10000 kazanılan iş hangisiyse biz her işi bırakıp onu yapalım usta boşa yaşıyoruz demekki .10 günde bi motor parası kazansaydi millet herkesin kapısında 5 tane fent olurdu.
arkadasım ornek verdım konuyu farklı bır yere cekme anladın mı ? 10 bınden sıfırlarıda atabılırsın ekleyebılırsınde 2+2=4 eder bu boyledır zetorun hepsı kar olsa ne olur ? nh den yılda kac lıtre az yakacak ? ? yada kac donum fazla yer surecek ? madem bu kadar ıyı nıye ıkıncı elı dusuk sunu unutmayın en kotu motorda olsa servısı her yerde olan motor her zaman en ıyı motordur ve ıkıncı elı daıma yuksektır