--Lahana Hasadının Hiç Görülmemiş Kolaylığı--

Ynt: --Lahana Hasadının Hiç Görülmemiş Kolaylığı--

dustero link=topic=81453.msg966319#msg966319 date=1423045987' Alıntı:
' ' Baş ' ' lığım seni rahatsızmı etti :D

Süleyman Wideonun altındaki PAYLAŞ ı tıkla oradaki linki atıp kopyalarsan wideolar direkt görünür link olarak gelmez haberin olsun...Böylesi sıkıntılı oli :)

dustero link=topic=81453.msg966319#msg966319 date=1423045987' Alıntı:
' ' Baş ' ' lığım seni rahatsızmı etti :D
valla üstüste acayip acayip başlıklar gelince garibime gitti
ananas suyumu dediniz ertık içmekte tereddüt edebilirsiniz
lahana hasatında görülmemiş kolaylık
kiraz toplamak hiç bu kadar kolay olmamıştı
tarlada öyle bişey yaptı ki!!!
muhtardan önemli açıklamalar!!!
flaş flaş flaş bunu yapan yandı
herkes traktörüne bunu yapıyor ne mi detaylar sitemizde

Hermiyas link=topic=81453.msg966328#msg966328 date=1423046795' Alıntı:
Süleyman Wideonun altındaki PAYLAŞ ı tıkla oradaki linki atıp kopyalarsan wideolar direkt görünür link olarak gelmez haberin olsun...Böylesi sıkıntılı oli :)

Murat abi ya bende sıkıntı var ya sitede bazen video güzküyor bazen gözükmüyor sayfa yeniliyorum ona rağmen düzenleme yapsamda olmuyor :)

FatihEFE link=topic=81453.msg966329#msg966329 date=1423046996' Alıntı:
valla üstüste acayip acayip başlıklar gelince garibime gitti
ananas suyumu dediniz ertık içmekte tereddüt edebilirsiniz
lahana hasatında görülmemiş kolaylık
kiraz toplamak hiç bu kadar kolay olmamıştı
tarlada öyle bişey yaptı ki!!!
muhtardan önemli açıklamalar!!!
flaş flaş flaş bunu yapan yandı
herkes traktörüne bunu yapıyor ne mi detaylar sitemizde

Forumun muhtarıyım kardeşim senin için sıkıntımı yaratıyor? itici bir açıklama yapmak yerine kendi konularını kontrol edersen belkide neden paylaşımın içi dolu dolu olduğu halde bir tane bile yorum yapılmadığını ya da çoğu kişi tarafından neden farkedilmediğini belki zar zor farkedebilirsin..

dustero link=topic=81453.msg966400#msg966400 date=1423064845' Alıntı:
Forumun muhtarıyım kardeşim senin için sıkıntımı yaratıyor? itici bir açıklama yapmak yerine kendi konularını kontrol edersen belkide neden paylaşımın içi dolu dolu olduğu halde bir tane bile yorum yapılmadığını ya da çoğu kişi tarafından neden farkedilmediğini belki zar zor farkedebilirsin..
senin forum muhtarı olman benim için neden sıkıntı yaratsın bu bir
ikinci olarak ben paylaşımımı yaparım isteyen lütfedip teşekkür eder isteyen yorum yapar yada yapmaz
içeriklerin dolu dolu olduğunu söylemişsin işte bakmış izlemişsin konuları bi teşekkür bile etmediysen bu benim suçummu şimdi
çoğu kişi tarafından farkedilmek yada farkedilmemek nedir tam anlayamadım aslına bakarsan çokda umurumda değil
ayrıca biraz eleştiri yapınca itici mi olunuyor şimdi komik geldi üstüne espiri yaptım işte bunda takılacak bozulacak ne var

fatih ve Süleyman ikinizide biliyorum..
iyi kişiliklersiniz.. eminim..
fatih çok sıcak kanlı hemen samimi olan biri..
yanlış anlaşıldı...

hadi konuya devam :)

bu arada lahanalar derisi soyulmuş kurbanlıklara benziyo..
güzel makina helal olsun icat edene..

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=81453.msg966411#msg966411 date=1423066112' Alıntı:
yanlış anlaşıldı...

sağol yusuf abi ben sadece bi espiri yaptım arkadaş nerdeyse kavga çıkaracak lafıda evirip çevirim ben forum muhtarıyım seni takan yok demeye getirmiş :D bu mesajın çok büyük moral oldu bana :D ;D

haa bide belki zar zor farkedersin demiş ya zekamdan şüphe ettim :D

FatihEFE link=topic=81453.msg966410#msg966410 date=1423066025' Alıntı:
senin forum muhtarı olman benim için neden sıkıntı yaratsın bu bir
ikinci olarak ben paylaşımımı yaparım isteyen lütfedip teşekkür eder isteyen yorum yapar yada yapmaz
içeriklerin dolu dolu olduğunu söylemişsin işte bakmış izlemişsin konuları bi teşekkür bile etmediysen bu benim suçummu şimdi
çoğu kişi tarafından farkedilmek yada farkedilmemek nedir tam anlayamadım aslına bakarsan çokda umurumda değil
ayrıca biraz eleştiri yapınca itici mi olunuyor şimdi komik geldi üstüne espiri yaptım işte bunda takılacak bozulacak ne var

eleştiriye herzaman açığım arkadaşım ama sen doz denen şeyi pek ayarlayamıyosun sanırım deste deste yazı yazıyosun bu espiri değil. Espiriyi ben yaptım asıl ama sen ısrarcı olunca cevap verme gereği duydum. Sana teşekkür etmemiş olmam senin yaptığın paylaşımı gördüğüm anlamına gelmez. Lakin konuna 83 kişi bakıp 1 kişi bile teşekkür etmediyse burda sorun belki sendedir belkide eleştiri yapmaktan çok çuvaldızı kendine batırmaya ihtiyacın vardır.

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=81453.msg966411#msg966411 date=1423066112' Alıntı:
yanlış anlaşıldı...

Yusuf abi söylediğin sözün üstüne birşey demek istemiyorum ama arkadaş kendini okadar kaptırmışki sanki arkandan gazlandığını düşünüp hala incik cincik peşinde.

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=81453.msg966424#msg966424 date=1423067550' Alıntı:
süleyman tamammm.

olur öyle şeyler.... bende şu ercana gıcık kapıyom...
zaten bi genelmod. gökhan var... elime bi geçse varya..
ahhh ah...

Abi bizim konu peç oldu yaa :) Gökhan abiyi severim ama Erkan diye bir genel mod var bukadarmı gıcık olur bir insan arkadaş yaa Alipaşa köyüne kırıcam direksiyonu birgün geçerken önünden.. operasyon yapmak istediğinde söyle beraber yaparız kim vurduya giderler

dustero link=topic=81453.msg966455#msg966455 date=1423071087' Alıntı:
Abi bizim konu peç oldu yaa :) Gökhan abiyi severim ama Erkan diye bir genel mod var bukadarmı gıcık olur bir insan arkadaş yaa Alipaşa köyüne kırıcam direksiyonu birgün geçerken önünden.. operasyon yapmak istediğinde söyle beraber yaparız kim vurduya giderler
aynen erkanda gıcık yaw... ama yakışıklı haaa..
bence buluşmaya gel orada kenara çekelim.. şu ercanında gözünü şişirecem zaten...
neyse konuyu batırdık :)