YENİ NEW HOLLAND TR6 SERİSİ TÜRKTRAKTÖR TANITIM VİDEOSU [2015]...!!!

Ynt: YENİ NEW HOLLAND TR6 SERİSİ TÜRKTRAKTÖR TANITIM VİDEOSU [2015]...!!!

Güzel paylaşım Ömer. O Konya fuarındaki prototipi niye yapacağız diye çıkardılar. Hâla tam olarak anlamış değilim. O traktörü bence o zaman sadece pazar paylarını kaçırmamak için göstermelik çıkardılar diye düşünüyorum. Şimdi yeni çıkan T6 serisiyle de artık bu TR6 ' nın ülkemizde devam edeceği garanti gibi oldu. Bu tasarım ile artık bol bol piyasada göreceğiz diye düşünüyorum.

bu video yazın aalihlide çekildi çiftlik evi olan yer keskiner çiftliği diğerleride özlem yemin arazileri videolar çekilirken bende incelemiştim traktörü :)

Bunun dışarıda yapılan rakibi T6 olması lazım. Motor değerlerine bakıldığında herşey aynı sadece T6 serisi TR6 serisine göre hidrolik kaldırma ve son güçte biraz daha güçlü ama bunun için milyarlar vermeye deyeceğini zannetmiyorum. Ayrıca şuan piyasada bulunan en karizmatik ve görkemli traktörleri bence New Holland yapıyor.

Aldığım Bilgiler Dahilinde Eski T6000 Serisinin Parçalarının TTF ' de Montajlanıp İç Piyasaya Sunulan Ve Yerli Üretim Diye Söylenen Bir Modeldir Bu TR6 Serisi...

Bu Arada Eğer Kombine Gibi Sallı Traktör Gerektirmeyen İşler İçin Alınacaksa TR6 Yerine T5 ' i Tercih Etmek Daha Mantıklı Diye Düşünüyorum...

Cümleten Yorumlarınız İçin Teşekkürler :)

Ali SARAÇ link=topic=81537.msg967282#msg967282 date=1423242833' Alıntı:
bu video yazın aalihlide çekildi çiftlik evi olan yer keskiner çiftliği diğerleride özlem yemin arazileri videolar çekilirken bende incelemiştim traktörü :)
Nasıl Peki Ali Abi ? T6 AC ' yi Tutmazdır Ya :)

alipasalierkan link=topic=81537.msg967272#msg967272 date=1423242074' Alıntı:
Güzel paylaşım Ömer. O Konya fuarındaki prototipi niye yapacağız diye çıkardılar. Hâla tam olarak anlamış değilim. O traktörü bence o zaman sadece pazar paylarını kaçırmamak için göstermelik çıkardılar diye düşünüyorum. Şimdi yeni çıkan T6 serisiyle de artık bu TR6 ' nın ülkemizde devam edeceği garanti gibi oldu. Bu tasarım ile artık bol bol piyasada göreceğiz diye düşünüyorum.
Aynen Erkan Abi, O Sırada Prototip Diye T5 Kasasını Gösterdiler Piyasadaki Paylarını Düşürmemek İçin... 'Bakın Biz Yerli En Büyüğü Üretecez.' Demeye Getirdiler Bi Nevi...
Piyasada Satılacağı Garanti Zaten... Ama Adamların Satış Politikası Gayet Mantıklı Ya, Fiyat Bazlı Olarak Sıralarsak;
TD-D<T5000<T5<TR6<T6
Hangisini Alırsan :D

noble link=topic=81537.msg967295#msg967295 date=1423243952' Alıntı:
Bunun dışarıda yapılan rakibi T6 olması lazım. Motor değerlerine bakıldığında herşey aynı sadece T6 serisi TR6 serisine göre hidrolik kaldırma ve son güçte biraz daha güçlü ama bunun için milyarlar vermeye deyeceğini zannetmiyorum. Ayrıca şuan piyasada bulunan en karizmatik ve görkemli traktörleri bence New Holland yapıyor.
ve yerlıler ıcın en kalıtelı desek dogru olur adamların fabrıkası kac seneden berı acık gecmısı saglam ... sımdı ıkı atolyede dokum yapan her fırma pıyasaya motor cıkarıyor